CEVAPLA
Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

 • 24

  Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

 • Dakikalar içerisinde cevap alın

 • 92%

  Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
27 Ara 2014
MaviSiyah Tarafından

MaviSiyah

 • Award Winner
 • Çevrimdışı
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

The Interview (Röportaj)

2 Yanıt 158 Görüntüleme Oluşturuldu 27-12-2014
27 Ara 2014
MaviSiyah Tarafından

the-interview-is-the-interview-controversy-a-publicity-stunt.png 

 

 

İlgiyle izlenen bir talk show programı, piyasaya yeni giren yapımcıyla ve karizmatik sunucusuyla yayınlandığı televizyon kanalında başarıyla devam etmektedir. Televizyon dünyasının durmaksızın üreten fabrikası, işlerken pek çok sırrı örter ve karanlık ilişkileri gizler. Tutunmaya çalışırken bir dakikada boğazına kadar batılabilirken tuhaf olaylar da etrafında gelişmeye başlar. Yapımcı ve sunucu da şov dünyasının kendileriyle ilgili yaptığı planlardan habersizdir.  Bu planların içinde Kuzey Kore'nin başındaki diktatörün suikast komplosu da yer almaktadır.

 

 

 

 

Film şu an sadece Abd ve Canada da gösterime girmiş durumda , maalesef bu gereksiz film y0zünden psn e yapılan saldırıların sonucunda biz mağdur olmuş durumdayız.

 

Film bu arada gişe rekorları kırıyormuş,  siz ne düşünüyorsunuz?

 

 

 

Cevap
ETİKETLER:


İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
05
/16

thatgame91

 • Award Winner
 • Çevrimdışı
90%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
thatgame91
Onaylanmış çözüm
Film herkeste büyük merak uyandırdı.Benim anlamadığım Sony bu filmi vizyona sokmayacaktı sonra ne alakaysa Obama araya girdi ve Sony'ye filmi vizyona sokması gerektiğini söyledi falan.Gereksiz politik inatlaşmalar yüzünden oyuncular fillerin savaşında ezilen çimenler gibi ezildi olan yine oyunculara oldu :) Buarada Kuzey Korenin şişko bir diktatör uğruna bütün dünyayı karşısına alabileceğinide görmüş olduk.Sinema salonlarını havaya uçururuz tehdidi nedir ya? Bu tehdit Sony'yi çok korkuttu sorumluluk alamazdı ama Obama birşey olmaz sen filmi sok vizyona kanka dedi ve film şuan kısmen vizyonda. Politikayı sevmem ama bu Kuzey Kore can sıkıcı bir ülke.Saçma ideoloji yüzünden bütün Dünyayı yakacak kadar manyaklar.Keşke atom bombasını Japonya gibi güzel bir ülke yerine Kuzey Korede test edilseydi zamanında.
CEVAPLA
0 Övgü Puanı

Ynt: The Interview (Röportaj)

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

WhiteClaudiaMk

 • Çevrimdışı
91%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
WhiteClaudiaMk
Onaylanmış çözüm

Kuzey Kore gibi anti-kapitalist bir ülkenin varlığı atom bombasının Japonya üzerinde kullanılmasıyla doğrudan bağlantılı zaten. Tıpkı kendinden önceki diktatör Kim Jong-Il gibi Kim Jong-Un da aynı şekilde dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Kim Jong Il, Birleşmiş Milletler'i ATM gibi görüyordu zamanında. Ne zaman paraya ihtiyaçları olsa oraya buraya tehdit savuruyor, Birleşmiş Milletler'den belli bir miktar talep edip, bir kaç sene boyunca tekrardan sakinleşiyorlardı. Jong-Un henüz genç tabi, kendini kanıtlama çabasında halen. Uzun süre geri adım atmayacaktır diye tahmin ediyorum. Arada olan bizlere oluyor.

 

Sony'nin de Japonya bazlı bir şirket olduğunu unutmayalım. Belki Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa'nın çoğunluğu Kuzey Kore'den korkmuyor olabilir ama, Japonya için son derece olası bir tehdit. Malum 2. Dünya Savaşından beri çok büyük bir askeri yapısı yok Japonya'nın.

 

Neyse, biraz fazla siyasi konuya döndü.

 

Film olmamış bu arada, Eminem dışında komik biri yoktu filmin tamamında.

Ynt: The Interview (Röportaj)

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal