Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 11

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
18 Kas 2013
Charmoneemo Tarafından

Charmoneemo

93%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

"...'den beri oyuncuyum!" Söz oyuncularda!

[ Düzenlendi ]
7 Yanıt 349 Görüntüleme DÜZENLENDİ 18-11-2013
18 Kas 2013
Charmoneemo Tarafından

Sevgili PlayStation severler,

PS4 lansmanı yaklaşırken size sormak istedik, ne zamandan beri PlayStation oyuncususunuz, yani PlayStation muhteşem dünyası ile ilk ne zaman tanıştınız? 

Cevabınızı bu başlıkta paylaşın. Ne zamandır PlayStation oyuncusu olduğunuzu ve PlayStation'ın hangi tarihten itibaren sizler için oyun deneyimini başka bir noktaya taşıdığını merak ediyoruz. 

PS4, Oyuncular İçin Oyuncular Tarafından Tasarlandı! 

#4ThePlayers

eu.playstation.com/4ThePlayers adresindeki Players’ Monument sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Charmoneemo

Cevap
ETİKETLER: PlayStation 4 PS4
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

mehmet_sezai

91%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
mehmet_sezai
Onaylanmış çözüm

Ps3'üdaha geçen sene aldım.Daha garantisi bitmemiş.:) Çok geç kalmışım.Neyse şu sınavları bitirelim işte o zaman hayırlısıyla gerçek oyunculuğa başlarız.:smileyvery-happy:

0 Övgü Puanı

Re: "...'den beri oyuncuyum!" Söz oyuncularda!

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm
Selamlar, ben ilk PlaySation'ıma 1996 yılının eylül ayında sahip olmuştum ( yurt dışından eniştem hediye getirmişti) konsolda oynadığım ilk oyunda Resident Evil 'dı. Kartuşlu konsollardan sonra cd ile çalışan ve müzik cd lerini de çalıştırması benim için bir ayrıcalıktı. Ülkemizde o dönemler uzun süre oyun bulamadım yurt dışından haftalarca bekleyerek biriktirdiğim harçlıklarımla oyunları oldukça (benim için yüksek rakamlara )alıyordum. Memory kartımı da hep yanımda taşırdım, haftanın en az 4 günü arkadaşlarla evde toplanır birlikte oyun oynardık. Playstation mause undan Multitap adında 4 kontrolcü takılan aparatını dahi aldım birlikte quake oynuyorduk 4 kişi (küçücük ekranlara rağmen keyifliydi) benim için o an oyunlar 2 kişilik olmaktan çıkıp 4 kişilik olmuştu :)
0 Övgü Puanı

Ynt: "...'den beri oyuncuyum!" Söz oyuncularda!

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Payne952

92%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Payne952
Onaylanmış çözüm
Valla bana Ps2 yi babam almıştı Platinium gri kasa versiyonundan o zamanlar arkadaşlarım imrenerek bakıyorlardı şimdi anlıyorum değerini geçen senede PS3 aldım nasipse 1-2 sene içinde 4 alacagım :)
0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Sinoziel

76%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Sinoziel
Onaylanmış çözüm
Sanırım 98 senesiydi, 1. sınıfa başlamış mıydım başlayacak mıydım tam hatırlamıyorum bi akrabam 1 cd çantası oyunla playstation getirmişti, o da arkadaşından ödünç almış. O yıllara göre çok fazla oyunu vardı hepsinin resmine tek tek bakmıştım. Kendi playstationımı ise orta okulda alabildim.
0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

PRENSS

85%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
PRENSS
Onaylanmış çözüm

PlayStation'la tanımam ilk çıktığı dönem internet kafelerde oldu çok hoşuma gittiği için 2 ay sonra falan kendi konsolumu aldım ilk oynadığım oyun tekken 3 dü sonra binlercesi oldu halada oyuncuyum ve bırakmayıda düşünmüyorum ps4ü şu anki durumlarım yüzünden alamıyacağım ama hiç bir ps1 ps2 ve ps3ümü bu güne kadar hiç satmadım satmamda onların yanına sadece ps4 kardeş olarak gelebilir seviyoruz PlayStationu :)

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
05
/16

Furkansaurus

• Beta Tester
92%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Furkansaurus
Onaylanmış çözüm

Adana'da kuzenimle beraber 4 yaşımda PSOne ile başlamıştı. İlk oynadığım oyun Tekken 3 idi. Ondan sonra FIFA falan oynardık, ama o günden sonra benim için her zaman Tekken 3 aklımda yer etmiştir. O an adeta büyülenmekteydim, yemek yemiyordum bile. Oyunu izlemek dahi harika bir histi. Ama aradan bayağı zaman geçti. En sonunda 2003'ün sonlarına doğru sonunda o joystick'i elime aldım. İlk oynadığım oyun Digimon Rumble Arena idi. Hala olsa oynarım, o derece seviyorum yani. Onun dışında iyi - kötü epey oyun oynadığımı söyleyebilirim. En çok sanırım Smackdown! 2 Know Your Role ile vakit geçirmişimdir. O zamanlar yeni yeni güreş izliyordum. Oyun normal olarak kendini etkiliyordu eski sezon olsa bile. Bir de Vanguard Bandits mükemmeldi. Pek fazla hardcore- RPG değildi, fakat keyif vermesi yetiyordu. Onun dışında PSX sayesinde tam bir dövüş oyunu uzmanı oldum çıktım.

PS2 zamanı ise bayağı güzeldi diyebilirim. God Of War'dan tutun, San Andreas'e kadar kült oyunları oynadım. PS3'ü ise geçen sene yaz ayları alabildim sonunda. Red Dead Redemption, GoW III, inFamous serisi ve daha niceleri, ''iyi ki PS3'üm var'' dedirten oyunlardır. PS4'te böyle güzel oyunları olan, beynimizde büyük anılara yer verecek konsolumuz olacaktır.

0 Övgü Puanı

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

palakan22

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
palakan22
Onaylanmış çözüm

İlk 2003 te başlamıştı oyun hayatım :D bir yarış oyunu vardı onu oynayıp duruyordum

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal