Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 34

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
19 lut 2019
Przez DJNinjaSlayer

DJNinjaSlayer

38%
02 Ranga
Postęp

Apex Legends sam dodający się do konta?

[ Edytowane ]
1 ODPOWIEDŹ 75 Wyświetleń edytowane 19-02-2019
19 lut 2019
Przez DJNinjaSlayer

Witam, na wstępie od razu napisze że jest to mój pierwszy wątek na tym forum więc przepraszam jeśli kategoria nie pasuje lub coś będzie nie tak. Proszę o zmiane kategori jeśli do tej ten wątek nie pasuje.

Jeszcze też wspomne że nie jestem z tych fanów co walczą o to która gra jest lepsza, Apex Legends czy może Fortnite i nie chodzi o to w tym wątku by kłócic się tu o to więc proszę o kulture i nie zaczynanie tego tematu :)

No dobrze, ale już przejdźmy do głównego tematu.

A więc zaczęło się to tak że Dziś (19.02.2019) o godzinie 14:47 dostałem na email wiadomość od PlayStation o treści:

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--869297430.jpeg_1550587481687.jpeg(Dane zamazałem ponieważ nie jestem pewien co do polityki Sony ,czy mogę po prostu takie dane tu na forum udostępniać, wole nie ryzykować usunięcia wątku).

Ogólnie to nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że te konto po prostu było tak zwane ''umarłe'' ponieważ szczerze zapomniałem o tym koncie i nie wchodziłem na nie od długiego czasu ponieważ nie korzystam z niego, więc tym bardziej nie jest możliwe to by kto kolwiek czy to z mojej rodziny czy też znajomi mieli do tego konta dostęp, nawet ja zapomniałem hasła do tego konta przez ten czas. Hasło też prawdopodobnie nie mogło być przez kogoś wykradzione ponieważ nawet nie miał by po co, gdyż na tym koncie nie ma gier kupionych za pieniądze ani żadnej metody płatności tam nie ma dodanej ani ps plus.

Dziwnym trafem akurat Apex Legends został dodany do mojego konta, który akurat tak bardzo ostatnimi czasy zdobywa rzekomo tak dużą liczbę graczy czy to nie podejrzane? Czemu akurat na ''umarłym'' koncie a nie na koncie które jest online i dziennie jest grane na nim po kilka godzin oraz jest ps plus więc chociaż byłaby możliwość zagrania w tą gre, czemu akurat Apex Legends? 

Sprawdźcie czy przypadkiem wam też Apex Legends nie dodał się do konta i piszcie co o tym myślicie.

#EDIT

Zapomniałem wspomnieć że piszę to właśnie z tego konta i hasło oczywiście zmieniłem od razu po dostaniu tego emaila.

Miłego dnia i pozdrawiam

Bartek

0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: OGÓLNIE

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Playstation Staff
Community Manager

msci21

• Community Manager
msci21
Zaakceptowane Rozwiązania

Wygląda to jakby ktoś się włamał na konto i dodał (z jakiegoś powodu) darmowy Apex. Możesz zadzwonić na Centrum Obsługi Klienta PlayStation: Infolinia: 22 397 89 24 (opłata wg taryfy operatora). Godziny: pon.-pt. 10:00-18:30. E-mail: pomoc@pl.playstation.com, ale nie dostawaliśmy tego typu informacji od innych graczy.

Co do danych, które zamazałeś - lepiej ich po prostu nie pokazywać, dla własnego bezpieczeństwa ;)

0 Kudos

Apex Legends sam dodający się do konta?