Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 44

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02 lis 2018
Przez Ajay1496

Ajay1496

46%
02 Ranga
Postęp

Fortnite błąd w logowaniu Nie mogę się zalogować na moje konto

1 ODPOWIEDŹ 378 Wyświetleń Stworzony 02-11-2018
02 lis 2018
Przez Ajay1496

Otóż moje konto "Ajay1496" mi się znudziło i postanowiłem stworzyć nowe (miałem na nim dużo skinów i Ratowanie świata) odłączyłem z epic konto PSN Ajay1496 i próbowałem połączyć moje nowe konto ale wyskakuje że konto jest już połączone z innym kontem epic nie rozumiem dlaczego skoro rozłączyłem prosze o pomoc bo teraz w przypadku próby zalogowania na konto Ajay1496 mam ten sam problem a nie podłączyłem w między czasie innego bo nie mogłem ktos wie o co chodzi? 

ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: OGÓLNIE

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

DJNinjaSlayer

38%
02 Ranga
Postęp
DJNinjaSlayer
Zaakceptowane Rozwiązania

Jeśli chodzi o połączenie drugiego konta PSN do konta Epic to niestety ale nie jest to możliwe przez zawartą polityke tych dwóch firm. Jedno konto na zawsze w skrócie mówiąc. Może jest sposób poprzez kontakt z Epic albo PlayStation ale tego już nie wiem, nie próbowałem.

Natomiast jeśli chodzi o połączenie spowrotem tego konta które było poprzednio połączone to nie powinno z tym być problemu. Jeśli nie udaje się to spróbuj odczekać z dzień, dwa i ponownie spróbuj, jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z PlayStation, najlepiej telefonicznie.

0 Kudos

Fortnite błąd w logowaniu Nie mogę się zalogować na moje konto