Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 62

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
18 Eki 2015
ozanlivan Tarafından

ozanlivan

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Final Fantasy sifre kabul etmeme

2 Yanıt 343 Görüntüleme Oluşturuldu 18-10-2015
18 Eki 2015
ozanlivan Tarafından

Arkadaslar bir adet ps4 um var ve bi magazadan final fantasy oyununu aldım ve şifre kabul ettiremedim.

Sonunda ogrendımkı plus uyeliği olmadan fınal fantasy oyununa account kabul ettiremiyomuşuz.

Şimdi sormak istediğim plus uyesı olunca. one-time password kısmına ve square enix password kısmına ne yazacagım.

Oyunları turkıyeye getıren aral game e ulastım ve plus uyesı olunca bize şifrelerinizi gonderın bız size account yaratırız dedıler ama şifremı paylaşmak istemedigim için sorunumu buraya yazmak istedim.Yani tek sorun one-time password ve square enix password kısmına ne yazacagımı bilmiyorum.Tesekkur ederim

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: DLC
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ozanlivan

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ozanlivan
Onaylanmış çözüm

Bu arada plus uyesı olmadan oyuna girilmediğini bilmediğimden oyunu aral game yollamıstım,yani orda oyunu deneme

amaclı bi ps4 e bagladılarsa bı oyun bir ps4 te calısır mantıgıyla oyunun sahibide olamamis oluyorum.Bakalim sonuc ne olacak.Yorum yaparsanız sevinirim

0 Övgü Puanı

Ynt: Final Fantasy sifre kabul etmeme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

kijthae

92%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kijthae
Onaylanmış çözüm

Aynı yerde bende karışıklık yaşamıştım.Aylar öncesinde kaldığı için tam hatırlamıyorum.Hatırladığım kadarıyla oyunun kutusundan çıkan key ile ps4 üzerinden hesap açtığımda sıkıntı çözülmüştü. Web'den açılan hesapda bu key geçersiz.Oyun plus gerektirdiği gibi ayrıca subscription ücreti gerektiriyor.Aylık 10 euro gibi bir şey. İlk ayınızda 30 gün ücretsiz deneme süresi veriyor bu süre içinde oynamazsanız bile oyun daha sonra subscription talep ediyor.Benim hesabımla ilgili " hesabınız çalındığı için iptal edildi " diye bir mail geldiğinden beri dönüp bakmadım o oyuna.PS4 üzerinde oynadığım oyun hesabı nasıl çalınabilir ? Tabi benim bahsettiğim final fantasy'den bahsediyorsak çünkü square enix 5000000 çeşit final fantasy çıkardığı için aynı oyunu final fantasy 4564648972 , final fantasy XXL , final fantasy HD , final fantasy online gibi farklı etiketlerle sattığı için milyonlarca final fantasy var :) Bence siz Square Enix firmasının tüm oyunlarından uzak durun :) .

0 Övgü Puanı

Ynt: Final Fantasy sifre kabul etmeme

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal