Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 62

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
31 paź 2017
Przez A_KlR_A

A_KlR_A

65%
03 Ranga
Postęp

Clicker Heroes

2 Odpowiedzi 341 Wyświetleń Stworzony 31-10-2017
31 paź 2017
Przez A_KlR_A

Odpaliłem tę grę - nie wiem co mnie podkusiło - i fajnie by było mieć 100% nie musowo, ale jednak. Dochodzę do 400 poziomu i idzie jak z grudy pomimo Dread Knighta na 200 poziomie. Raz już zrobiłem transcedencję, i finito dopóki nie wbije trofika za 10k skrzynek (mam ancienta pomocniczego dzięki czemu szybciej się one pojawiają: Dorę) nie będę tego robić.  Znajomy raz dwa dopił do 2k levelu, ale nie zdradził tajemnicy jak to zrobił -_- Ale może sugestie jakieś? Pomoc?

0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: PS4

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
09
/16

Pioterek2010

• Beta Tester
96%
09 Ranga
Postęp
Pioterek2010
Zaakceptowane Rozwiązania

D r o g a do sukcesu do duża ilość resetów świata.

Dostajesz za nie Hero Souls, które inwestujesz w bogów, dających np. więcej obrażeń, częstsze wypadanie skrzynek czy zmniejszenie ilości poziomów na etap.

Strategie są dwie, gdy sam klikasz lub gdy klika komputer (idle). 

Jeśli chcesz się zgłębić w taktyki polecam wiki Clicker Heroes lub podobne.

http://clickerheroes.wikia.com/wiki/ClickerHeroes_Wiki

Jest taki myk (nie wiem czy dalej działa), ale po prostu oszukujesz grę i ręcznie zmieniasz czas w konsoli przez co gra myśli, że minął określony czas, tylko trzeba wiedzieć kiedy to robić (procedura).

Clicker Heroes

[ Edytowane ]
- ŻYCIE JEST PIĘKNE -

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

A_KlR_A

65%
03 Ranga
Postęp
A_KlR_A
Pioterek2010
Zaakceptowane Rozwiązania

Ale w które bóstwa bo są takie co ich jest mnóstwo i losowo wybiera sie je, i takie co ich jest tylko 5. Poza tym niestety ten myk z czasem działał ale przez kilka pierwszych tygodni, potem to spatchowali -_-

No nic dzięki rzucę okiem na ten poradnik na wiki. Ale coś przez kości czuje, że prędzej szlag mnie trafi nim wbije 100% Choć przyznam się grę odpalam tylko wtedy gdy nie mam czasu więc nie jest tak źle (gra mi klika wtedy).

0 Kudos

Clicker Heroes