Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 13

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
15 maj 2016
Przez luzer100

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp

Gems Of War (Trofea, Porady,wstąp do OFPS SQUAD)

3 Odpowiedzi 1 400 Wyświetleń Stworzony 15-05-2016
15 maj 2016
Przez luzer100

original (1).png

Z braku możliwości edycji poprzedniego wątku powstał nowy gdyż gra przeszła sporą metamorfozę ;)
Przypominam iż gra jest za FREE

Na początek lista trofeów do zdobycia ;)

• Double Digits - osiągnij level 10 swojej postaci
• Silver Platter - osiągnij level 25 swojej postaci
• Golden Jubilee - osiągnij level 50 swojej postaci
• Centurion - osiągnij level 100 swojej postaci (wystarczy grać grać i jeszcze więcej grać :D można przyspieszyć ten proces kupując za pozyskane diamenty zbroję zwiększającą pozykiwane XP )
lvl.png
• Robber Baron - kup 2 królestwa
• Arch Duke - kup 5 królestw
• Prince Regent - kup 10 królestw
• King of Kings - kup 15 królestw
original.jpg
• Rabble Rouser - odblokuj 10 różnych kart postaci
• Raid Leader - odblokuj 25 różnych kart postaci
• General - odblokuj 50 różnych kart postaci (karty pozyskujeme ze skrzyń a jest ich kilka rodzajów i do otwarcia każdej potrzebny nam będzie inny klucz który pozyskujemy grając wyełniając zadania główne jak i te z gildii można także zapłacić za ich otwarcie złotem diamentami lub punktami glory)  
chests.gif
• Student - ukończ poradnik
• Team Player - wstąp do gildii
GemsofWar_20160guild (2).jpg
• Challenger - wygraj jakiekolwiek wyzwanie i zdobądź 1 gwiazdkę
• Champion - zmasteruj jakiekolwiek wyzwanie zdobywając w nim 5 gwiazdek
original (1).jpg
• Brawler - napadnij na innego gracza i wygraj
• Fashionista - zmień kostium swojej postaci
• Mentor - wyszkol jakąkolwiek kartę do poziomu 10

Darmowe DLC

• Treasure Hunter - Ukończ polowanie na skarby z minimum 2 sejfami na ekranie

• Mythical Creature - Rozwiń kartę do poziomu mitycznego
GemsofWar_20160425234543_1.jpg
• Power Up - rozwiń królestwo by posiadało chociaż 1 gwiazdkę ( wystarczy rozwijać postacie z danego królestwa postęp można sprawdzić w zakładce power)
kingdom.gif

Gra zmieniła się nie do poznania po aktualizacji 1.08 ale chyba bardziej in plus niż minus od teraz walki nie kosztują ani sztuki złota przez co zostaje go znacznie więcej na rozwijanie gildii kupowanie królestw i kart

Rozwijanie postaci jest teraz trochę bardziej skomplikowane bo prócz wydawania dusz na wzrost levelu mamy do dyspozycji umiejętności (Taits) które wzmocnią postać jeszcze bardziej ale trzeba będzie na nie wydać zdobywane podczas potyczek lub ze skrzyń kamyki a także poświęcić kilka tych samych kart aby postać mogła osiągnąć poziom mityczny dzięki opcji (Ascension)

troops.gif

W zakładce Hero dodano nowe opcje a między innymi zmiana poziomu trudności i ogólna statystyka aktualnie posiadanego dobra

new options.gif

W tej wersji sporo kręci się wokół punktów Glory które warto inwestować w skrzynię dostępną w growym sklepiku (zakładka Rewrds) zawierającą jedną kartę i 2 Arcane Stones które zmieniają się co tydzień

najlepsza opcja.gif

Warto także w każdej wolnej chwili wypełniać zadania (tasks) za które otrzymamy sporo fajnych rzeczy

tasks.gif

Zapraszam wszystkich chętnych do zasilenia gildii
OFPS SQUAD czeka na was

ODPOWIEDŹ
Proszę o nie przysyłanie mi pustych zaproszeń do znajomych (PSN) bo takie automatycznie usuwam

Jeśli koniecznie musisz zobaczyć moje trofea możesz to zrobić
TU :D

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100
Zaakceptowane Rozwiązania

Kolejna mega aktualizacja za nami i znów dużo zmian jedne na dobre inne niestety wręcz przeciwnie

Na początek te negatywne zmiany :P

Dostępne do tej pory Zadania/Tasks do wykonania były nielimitowane i tak w ciągu jednej krótkiej sesji gry można było ogarnąć takich 20 może więcej bo były zastępowane następnymi ( bardzo szybko szło się wzbogacić za free ) teraz można wykonać takich tylko 4 mało tego są one bardziej nastawione na dłuższe posiedzenie i tak z wpłacenia 5000 na gildię zrobiło sie 50.000 lub zamiast wygrania 1 walki postaciami z tym samym kolorem many trzeba już wygrać takich 20 :D

tasks mail.gif

Okrojono także Poszukiwanie skarbów/Treasure hunt i tak z 15 dostępnych ruchów na początku mamy już tylko 8 i tym sposobem trofeum Treasure Hunter z darmowego dlc stało się trudniejsze do zdobycia ale nie niemożliwe ;)
treasure-hunt.gif
Na plus zasługuje jednak pomysł by co 15 ruchów dawać randomowy kamyczek do rozwijania kart

A skoro już jesteśmy przy plusach

Zrobiono liftingiem mapy która prezentuje się teraz lepiej

Dodano zakładkę "Mail" w której dostajemy bonusy za codzienne logowanie i nagrody zdobywane przez gildię ale co by nie było za dobrze aktywne są tylko 24h dlatego warto wstąpić do aktywnej gildii bo to tam teraz łatwiej pozyskać zasoby typu klucze dusze mapy diamenty niż samemu ciułać

Nasz bohater w końcu doczekał się możliwości upgrade-u gdyż do tej pory przy innych kartach wyglądał jak słabeusz :D i tak po przejściu całego trybu quest dostajemy możliwość przypisania odpowiedniej klasy naszemy bohaterowi przez co zyskuje więcej ataku obrony życia bonusów i zdolności a po stoczeniu nim odpowiedniej ilości walk dostaniemy nawet specjalną broń dla danej klasy
heero upgrade.gif

Moja przygoda z Gems of War pewnie zakończy się wraz z nowym rokiem więc jeśli ma ktoś jeszcze ochotę dołączyć i pokorzystać przez ten czas z wszystkiego co zapewnia OFPS SQUAD i chiał by dorzucić coś od siebie to zapraszam

Odpowiedz
0 Kudos

Proszę o nie przysyłanie mi pustych zaproszeń do znajomych (PSN) bo takie automatycznie usuwam

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
09
/16

Pioterek2010

• Beta Tester
96%
09 Ranga
Postęp
Pioterek2010
luzer100

Tylko wodzu jak odejdziesz, to upadniemy. Twój wkład w gildie jest nieoceniony

Odpowiedz
0 Kudos

- ŻYCIE JEST PIĘKNE -

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
06
/16

luzer100

• Award Winner
98%
06 Ranga
Postęp
luzer100
Pioterek2010

Kiedy zakładałem gildie nie sądziłem że zajdzie ona tak daleko :P w rankingu światowym wywalczyła awans do pierwszej 400 :D i to zaledwie dzięki kilku aktywnym graczom za co wszystkim dziękuję nie mówiąc już o ilości wydanego złota którego suma z pewnością przekroczyła 5.000.000 

Pewnie ciężko będzie mi to wszystko zostawić ale czasem trzeba ruszyć dalej nie oglądając się za siebie :P  ale wiem że spokojnie dacie sobie radey

Odpowiedz
0 Kudos