Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 17

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
21 lis 2018
Przez KanaryjczyK-

KanaryjczyK-

23%
02 Ranga
Postęp

Gran Turismo Sport - nie dostałem 2 000 000 kredytów w grze przy kupnie GT Sport Deluxe Edition

[ Edytowane ]
4 Odpowiedzi 157 Wyświetleń edytowane 21-11-2018
21 lis 2018
Przez KanaryjczyK-

Tak jak w temacie , nie dostałem 2 mln Kr. z zawartości dodatkowej wersji Deluxe Edition, inną zawartość otrzymałem jak 12 aut, kast, naklejki itd a kredytów niemam ; / Wie ktoś, coś ? Co z tym zrobić ?

Normalnie sie czuje oszukany... Bo kupiłem wersje Deluxe Edition tylko ze względu na te dodatkowe 2mln waluty... -.-

0 Kudos
ODPOWIEDŹ

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
09
/16

Pioterek2010

• Beta Tester
96%
09 Ranga
Postęp
Pioterek2010
Zaakceptowane Rozwiązania

Odśwież licencje w ustawieniach konsoli. 

0 Kudos

Gran Turismo Sport - nie dostałem 2 000 000 kredytów w grze przy kupnie GT Sport Deluxe Edition

- ŻYCIE JEST PIĘKNE -

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

KanaryjczyK-

23%
02 Ranga
Postęp
KanaryjczyK-

Gdzie ? Jaką licencje XD ? Mam konsole od tygodnia ;p

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

KanaryjczyK-

23%
02 Ranga
Postęp
KanaryjczyK-

Chyba znalazłem , Ustawienia -> Zarządzanie kontami -> Przywróć licencje , niestety nic to nie dało. ; / 
Jeszcze jakiś pomysł ?

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

KanaryjczyK-

23%
02 Ranga
Postęp
KanaryjczyK-

Chyba znalazłem problem i według mnie jest to chore że to tak działa, a mianowicie. Konsole ogólnie kupił mój brat i to jego profil jest profilem głównym na którym jest wykupiony PS Plus , ja posiadam swój osobny profil bez PS Plusa (bo po co dwa PS Plusy na jednej konsoli) i to na koncie brata kupiłem GT Sport żeby było taniej, ale dla siebie. Odpaliłem ściąganie i zmieniłem profile, po ukończonym pobieraniu odpaliłem GT Sport na swoim profilu i normalnie dostałem zawartośc dodatkową - 12 aut, naklejki, chromowany kask ale nie dostałem kredytów.
Czy to może być wina tego że gre kupiłem z konta brata a chce grac na swoim profilu ? Ale z drugiej strony to czemu dostałem reszte zawartości dodatkowej a kredytów nie ? Byłby ktoś chętny sprawdzić czy jak zrobi nowy profil i odpali na nim GT Sport w jakiejś wersji z dodatkową zawartością to czy otrzyma walute na tym profilu ?
Byłbym bardzo wdzięczny :)

0 Kudos