Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 24

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
16 maj 2018
Przez Xylian86

Xylian86

33%
02 Ranga
Postęp
Zaakceptowane rozwiązanie

Niegrywalne Gran Turismo Sport

[ Edytowane ]
20 Odpowiedzi 1 611 Wyświetleń edytowane 16-05-2018
16 maj 2018
Przez Xylian86

Od dłuższego czasu nie jestem stanie zagrać w GT Sport ze względu na problemy sieciowe.

Moje łącze jest stabilne i szybkie w obie strony, symetryczne 25MB. Problemy zaczęły się jakiś czas po premierze gry. Obecnie bardzo często utykam na zapisie gry, nie jestem w stanie dolaczyc do żadnego wyścigu w trybie sport bo utykam na dobieraniu. Ogólnie wszędzie gdzie trzeba się połączyć z serwerem gra się zawiesza. Nie jestem nawet w stanie zagrać offline bo po wyścigu próbuje zapisać grę i znowu zawieszka na amen 

Czy ta gra na prawdę nie ma żadnego oficjalnego wsparcia? Już nie wiem jakie gusła czynić. Mam NAT 2, przeforwardowalem do konsoli porty wskazane przez manual nawet ale to nic nie zmieniło.

Jak gra ma bardzo dobry dzień to zadziala.

0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: Online Multiplayer

Wszystkie odpowiedzi

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
Zaakceptowane Rozwiązania

Cześć @Xylian86, wątpię żeby to była wina samej gry czy jej serwerów, na moim słabiutkim necie (6mb download/2mb upload) nie doświadczyłem ani razu takich problemów jak Ty. Jakiego masz dostawcę netu? Czy problem występuje tylko w GT, czy w innych grach sieciowych również? Jeśli konsola jest połączona przez WiFi, spróbuj podłączyć net po kablu i sprawdź czy coś się zmieniło.

Ewentualnie polecam uniwersalną i pomocną na wszystko odbudowę bazy danych 

Daj znać czy coś pomogło

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Xylian86

33%
02 Ranga
Postęp
Xylian86

@Burzumicon Odbudowa bazy danych to coś co się robi sporadycznie przy zawieszce konsoli prawda?

Ja już dawno mam konsole na kablu, w żadnej grze online i gram głównie online nie doświadczyłem problemów. Mój dostawca to Toya, mam internet po swiatlowodzid, nowa instalacja.

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
Xylian86

Zgadza się, odbudowa robi się sama przy włączeniu konsoli która została nieprawidłowo wyłączona, ale można zrobić to też samemu. Niektórzy zalecają nawet robić to każdorazowo po instalacji/aktualizacji gry, lub raz na tydzień. Możesz spróbować, w niczym to nie zaszkodzi konsoli

Tak teraz mi przyszło do głowy - na pewno masz aktualną wersję systemu oraz gry?

No i zawsze pozostaje Ci usunięcie i ponowna instalacja GT, stracisz trochę czasu na to, ale skoro i tak nie możesz grać to może warto spróbować?

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Xylian86

33%
02 Ranga
Postęp
Xylian86
Burzumicon

Wszystko aktualne, inaczej nie dałoby się grac w ogóle. Wczoraj to już zrobiłem factory reset konsoli i ponownie zainstalowałem grę ale to nic nie daje, bo problemy są ewidentnie z połączeniem z serwerem. ta gra nie ma nawet timeoutu na dobieraniu do wyścigu.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
Xylian86

To mi już niestety nic nie przychodzi do głowy... Jedyna opcja to że Twój dostawca internetu blokuje u siebie niektóre porty, które są akurat potrzebne do rozgrywki online w GT. Ale może inni forumowicze wpadną na jeszcze jakiś pomysł

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

goonci

25%
02 Ranga
Postęp
goonci

Mam ten sam problem, od kilku miesięcy nie mogę zagrać wyścigu online, po kwalifikacjach gra się wiesza przy dobieraniu. Niestety nie mogę znaleźć na to rozwiązania. Stworzyłem nawet nowe konto i nic to nie dało. Gdzieś wcześniej wyczytałem ze ten problem maja ludzie którzy zainstalowali grań tourismo beta i ze przez to gra się wiesza. 

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
goonci

Zgadza się, ja o tym pisałem w innym wątku. Ale jest to przypadłość losowa, ogrywałem betę oraz demo i nie napotkałem żadnych problemów w pełnej wersji gry...

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Xylian86

33%
02 Ranga
Postęp
Xylian86
goonci

Nie miałem bety... tzn jak dla mnie to wciąz jest beta, nawet alpha.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

LukaszX1992

84%
02 Ranga
Postęp
LukaszX1992

U mnie działa wszystko bez zarzutu.

Na 99% to jakiś problem związany z waszym internetem.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

goonci

25%
02 Ranga
Postęp
goonci

Ale gra rzez kilka miesięcy działała bez problemów, nagle po kwalifikacjach zaczęło mi się wieszać przy dobieraniu. Dzisiaj dostałem publiczny adres ip od dostawcy internetu, ale problem dalej występuje i nie da się grać. 

W innym wątku wyczytałem, żeby pousuwać wszystko z bibliotek (kalkomanie itp.) zrobiłem to i nic. Wykasowałem betę, pousuwałem wszystko i zacząłem grę od nowa ale bez skutku. Pojebane to jest, wydałem na to kupę kasy i grać się nie da. 

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

sajko_25

39%
02 Ranga
Postęp
sajko_25
goonci

U mnie to samo net w toya. I dokładnie to samo. Czasem rano włączę konsole np w niedzielę o 7 rano to bez problemu udaje się jeździc online. W innych porach to praktycznie niemożliwe. WG mnie to nie wina netu. Przez lata na toya grałem w csa i nigdy nie było problemów, lagów itp... net z toya jest dobrym. wg mnie to wina gry. Spróbuj zagrać o 6 rano w weekend. Ja się zdziwiłem bo nawet kwalifikacji nie je hasłem bo po co się męczyć. Ale czas się skończył i mjie automatycznie wrzuciło do wyścigu z ostatniego miejsca. U mnie singiel też nie działa bo nie zalicza mi mil do dziennych przejazdów. Jak wchodzę na profil i nie mogę go odczytać to wiadomo że sobie nie pogram. Czasem jednak działa. Tzn singiel i dzienne km się zliczają, ale online to już dawno nie widzialem. Na fotkach z gry widac ze gra wogole nie wczutuje mojego poziomu online. Ale na ekranie głównym jest napisane że serwery  dzialaja. Moje zdanie jest takie że to wina pi ich stronie. Z jakiegoś powodu nie da się załadować profilu z serweraIMG_20180726_225937.jpgIMG_20180726_230113.jpg

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

llukk666

25%
02 Ranga
Postęp
llukk666

Mam ten sam problem. Na początku gra działała bez problemu, również po sieci. Ale od kilku miesięcy nie mogę się połączyć. Gra zatrzymuje się a dobieraniu graczy. Usuwałem wszystko, odbudowywałem baze danych, odinstalowałem i zainstalowałem grę od nowa, przekierowałem wszystkie porty w routerze i nic. Napisałem do Multimedii, która dostarzcza mi internet, prośbę o odblokowanie portów wspomnianych w innym wątku, ale odpisali że odblokowanie niektórych portów (np 8080) możliwe jest tylko po wykupieniu stałego IP - czy to może być przyczyną tego że gra jest totalnie niegrywalna?

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Xylian86

33%
02 Ranga
Postęp
Xylian86
llukk666

Jest to jakiś pomysł. Zapytam u swojego providera.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

sajko_25

39%
02 Ranga
Postęp
sajko_25

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

sajko_25

39%
02 Ranga
Postęp
sajko_25

Dzisiaj napisałem post powyżej bo nie mogłem zagrać online i był problem z zaliczaniem km w singlu. Gra mi się zawiesiła że 4 razy podczas dobierania graczy w multi. I nagle o 24:30 udało mi się wejść w online bez problemu a chwilę wczesnirj ukończyłem wyścig niestandardowy i zaliczylo mi km. Więc próbujcie wcześnie rano lub w nocy. U mnie dziala

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
Xylian86

Dzięki za informację, na pewno pomoże to innym użytkownikom. Dobra robota

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Leander17

84%
02 Ranga
Postęp
Leander17

Dorzucę jescze od siebie że czasem warto zadzwonić do swojego operatora sieciowego z zapytaniem czy mamy ustawiony protokół sieciowy ipv4 zamiast ipv6.

Ps4 jest wybredne i tylko na ipv4 wszystko śmiga, co ciekawe na Xbox One na ipv6 wszystko działa.

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

sajko_25

39%
02 Ranga
Postęp
sajko_25

Ten problem miał już rozwiązanie. Ktoś w tym temacie o tym napisał. Podał info że  wzial w toya zewn IP podal porty jakie trzeba odblokować ALE NIESTETY POST ZNIKNAL. TZN CO? JEDNAK TO ROZWIAZANIE NIE DZIALA? TEMAT JEST OPISANY ZE ZOSTAL ROZWIAZANY ALE ROZWIAZANIA NIET. To jak w końcu? Działa to zewn IP czy nie? W sensie czy warto pisać do toya i gra online będzie działała czy też jednak strata czasu?

0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

ogirymera

24%
02 Ranga
Postęp
ogirymera

Witam

Czy w końcu jest rozwiązanie tego problemu bo szlag mnie trafia.

Raz na jakiś czas zadziała ale ogólnie to grać nie idzie online, jak u reszty dobieranie przeciwników i tak zostaje :(

Jakieś nowe pomysły w rozwiązaniu problemu?

Pozdrawiam

0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

dudki22

22%
02 Ranga
Postęp
dudki22

Witam,

Pytam po czasie czy problem został u kogoś rozwiązany???

0 Kudos