Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

 • 29

  Nowe wiadomości z ostatniej godziny

 • Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

 • 92%

  92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
16 gru 2008
Przez Cassiopaea

Cassiopaea

 • Beta Tester
 • Offline
96%
12 Ranga
Postęp

Regulamin Forum

[ Edytowane ]
0 Odpowiedzi 12 371 Wyświetleń edytowane 26-03-2012
16 gru 2008
Przez Cassiopaea

Witam na Forum Społeczności PlayStation !!!

 

Forum to powstało po to by przy dobrej zabawie dzielić się informacjami kierując się podstawowymi zasadami przez nas określonymi. Miejmy pewność, że odwiedzający nasze forum nie zostaną znieważeni, obrażeni czy też staną się ofiarami niechcianych reklam i spamów.

 

 Użytkownikami naszych for są osoby o różnym wieku, pochodzeniu, doświadczeniu i możliwościach, dlatego pamiętajmy o nastepujących zasadach. 

 

 • Nie używamy przekleństw a także wulgarnego języka w naszych postach, staramy się nie omijać filtrów, których zadaniem jest wyeliminowanie wulgarnego języka.

 

 • Nie tworzymy tematów lub postów, które krytykują, znieważają innych członków forum jak również nie prowokujemy kłótni pomiędzy użytkownikami forum. Jeśli chcialibyście złożyć zażalenie w sprawie innego uczestnika forum, prosze użyć opcji "zgłoś nadużycie do moderatora" lub wysyłając e-mail'a  na adres community.admin@scee.net.

 

 • Nie umieszczaj niczego co mogłoby być postrzegane jako obraźliwe lub prowokujące (tematy pornograficzne, rasistowskie, seksistowskie, obsceniczne, wulgarne, profanacyjne, uwłaczające, pełne nienawiści lub związane z pogróżkami).

 

 • Rozsyłanie tych samych wiadomości do wielu użytkowników jest niedozwolone, jednakże zdwakowe odpowiedzi typu: tak, nie, może, używane z rozsądkiem nie będą traktowane jako spam.

 

 • Nie dozwolone jest umieszczanie ‘ łańcuszków szczęścia', napraszanie, schematy 'piramid' i reklamy. Jeśli użytkownik chce promować swoja stronę internetową, może to zrobić ograniczając się do dyskretnego linka umieszczonego przy ikonce z własnym podpisem. Należy tego dokonać aby uniknąć kreowania nowego tematu tylko po to żeby eksponować swoją stronę.

 

 • Nie umieszczaj wiadomości, które wspierają czy popierają nielegalną działalność taką jak: rozprowadzanie i używanie narkotyków, piractwo oraz sprzedaż nielegalnych towarów.

  

 • Nie umieszczaj niczego co mogłoby zostać uznane w opini publicznej za zniesławienie.

 

 • Prosimy o nie umieszczanie materiałów, które posiadają zastrzeżone prawa własności za wyjątkiem materiałów z uprawinieniami jakie posiada SCEE. Zasadniczo oznacza to, że zabrania się umieszczanie w całości opublikowanych książek, magazynów, przewodników do gier itp.

 

 • Nie udostępniaj na forum swoich danych osobistych takich jak: nazwisko, adres czy numer telefonu. Zachowa je dla siebie chroniąc własne bezpieczeństwo. Tego typu informacje mogą w łatwy sposób zostać użyte w różnych celach przez osoby przeglądające fora.

 

 • Nieodpowiednie zdjęcia zostaną usunięte przez naszych moderatorów.

 

Proszę wziąć pod uwagę tą zasadę dotyczy ona wszystkich nazw użytkowników, zdjęć, tekstów oraz linków tworzonych na Forum Społeczności PlayStation.

 

Jeśli złamiesz te zasady świadomie bądź przypadkowo twoja wiadomość zostanie zmodyfikowana lub usunięta. Utrzymując ciągłe i nadmierne wykroczenia, mogą spowodować tymczasowe lub stałe zawieszenie ‘postów' na forum. 

 

Każdy z użytkowników forum może pomóc w utrzymaniu forum jako przyjazne miejsce, poprzez zgłaszanie nadużyć lub spammów używając opcji "zgłoś nadużycie do mogeratora" lub wyślij e-meila na adres community.admin@scee.net.

 

Biorąc pod uwagę to, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia każdej treści lub zawieszenia konta bez wczesniejszego powiadomienia. 

 

 

Dziękujęmy za przeczytanie i dostosowanie się do powyższego regulaminu!

 

CassiopaeaODPOWIEDŹ
ETYKIETY: