Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 38

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
10 Ara 2018
zackymor Tarafından

zackymor

91%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Kabul Edilen Çözüm

Hesaplardan oyun satanlar

3 Yanıt 87 Görüntüleme Oluşturuldu 10-12-2018
10 Ara 2018
zackymor Tarafından

Merhaba arkadaşlar Instagramda önüme düştü konsolum diye bir sayfa oyunları yarı fiyatına kendi verdikleri psn hesaplarının şifrelerini insanlara vererek satıyor. Siz herhangi bir şey biliyor musunuz bu konuyla ilgili?

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Çevrim içi
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Kabul Edilen Çözümler

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

ozi0161

85%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ozi0161
Onaylanmış çözüm

Şifre değiştiği anda paranız uçar.  Psn kullanıcı sözleşmesi dışı bir kullanım olduğu için kesinlikle bulaşmayın. İnanmayın. Boşuna para kaptırmayın. Fayda görmez aksine zarar görürsünüz

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Tüm Yanıtlar

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

ozi0161

85%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ozi0161
Onaylanmış çözüm

Türkiye tabiri ile “psn kardeşliği” olarak bilinen yapının kötüye kullanımı ve ticarete dökülmüş hali. Bir hesap açabilirim ve açtığım hesaptaki oyunu para ile bir çok kişiye satabilirim( şifre paylaşarak).  Bu durum fark edildiğinde ban yerim ben ve para ile paylaştığım herkesten hesap gider. Paylaştığım kişilerinde ban yemesi olası. Sonuç 100 liraya aldığım oyunu 10kişi ile yarı fiyat paylaşırım 500 lira geldi 100 lira masraf. 400 cepte :). Satın alanlar ben ban yemesem bile şifre değiştiğinde oyuna giremez. Benden şifre satın alanlarda ban yerse bütün oyunlarıda gider. Yarı fiyat ile oyun oynamak için psn hesabınız adına zar atmak istiyorsanız devam edin. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

zackymor

91%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
zackymor
ozi0161
Onaylanmış çözüm

Ben de böyle düşündüm, insanların satın almalarına şaşırdım açıkçası. Bir de bir kampanya başlatmışlar mesela Rdr2 ortak hesapta 220₺ ancak kendi hesabına indirmek istersen 300₺. İnsanlara da sakın ortak hesapların şifresini değiştirmeyin, yoksa hesabı geri alırız diye not düşmüşler 😀

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

ozi0161

85%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ozi0161
Onaylanmış çözüm

Şifre değiştiği anda paranız uçar.  Psn kullanıcı sözleşmesi dışı bir kullanım olduğu için kesinlikle bulaşmayın. İnanmayın. Boşuna para kaptırmayın. Fayda görmez aksine zarar görürsünüz

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal