CEVAPLA
Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

  • 7

    Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

  • Dakikalar içerisinde cevap alın

  • 92%

    Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
08 Ara 2018
alpfederer Tarafından

alpfederer

  • Çevrimdışı
29%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

PSN Kardeşlik

1 Cevap 89 Görüntüleme Oluşturuldu 08-12-2018
08 Ara 2018
alpfederer Tarafından

Merhabalar; Biz arkadaşımla PSN kardeşiliği yapıyoruz merak ettiğim bir konu var arkadaşımın olan oyuna ek genişleme paketi alırsam kullanabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

CEVAPLA
0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Hesap
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
07
/16

denisvuich

  • MVP
  • Çevrimdışı
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
denisvuich
Onaylanmış çözüm

En baba yardım ektedir. 👇

 

bahsi geçen "psn kardeşliği" gibi bir durum söz konusu değildir. 3. şahısların "kardeşlik" adı altında kişisel bilgilerini birbirleri ile paylaşmaları tamamiyle kural ihlaline girmektedir. mevcut uygulama birden fazla konsol sahibi oyuncular içindir.

psn kullanıcı sözleşmesinden alıntıdır(!)

"10.3.8. hesap oturum açma bilgilerini paylaşmayın, değiş-tokuş etmeyin, çalmayın ve toplamayın;
10.3.9. yazılımı, psn'yi ve herhangi bir ürününü hiçbir ticari faaliyette kullanmayın ve hiçbir ticari faaliyetle ilişkilendirmeyin; 
10.3.10. gizlilik ve fikri mülkiyet haklarını ihlal eden davranışlarda bulunmayın;
10.3.11. bu şartlara ve ilgili yasalara aykırı hiçbir faaliyette bulunmayın, bulunmayı denemeyin ve bulunma tehdidinde bulunmayın."

daha önce londra'da bulunan playstation avrupa merkezinde görevli iki türk topluluk yöneticisinden konuyla ilgili gelen açıklamaları ayrıca aşağıya paylaşıyorum.

"psn kardeşliği uygulaması birden fazla konsolu olan kullanıcılar içindir. örneğin evinizde ve yazlığınızda birer konsolunuz varsa, aynı hesaba iki konsoldan da erişebilmenizi sağlar. playstation tutkunlarına daha fazla oyun keyfi sunan bu fırsat, hiçbir şekilde hesap paylaşımı/ta.kas ve ticaret unsuru olarak kötüye kullanılmamalıdır. kötüye kullanımın tespit edildiği durumlarda hesabınız hakkında yaptırımlar uygulanır."

"bu sistem birden fazla cihaza sahip kullanıcıların satın aldıkları oyunu bu cihazlara indirebilmeleri veya kullanıcıların playstation hesapları ile satın aldıkları oyunlara kendi cihazları dışında başka bir cihazdan erişebilmeleri için var. hesap bilgilerinizi başka kullanıcılar ile paylaşarak bir üyelik için satın alınan içeriği birden fazla cihazda kullanmamanızı önemle tavsiye ediyoruz.

kullanıcı sözleşmesine uygunluk ve hesap güvenliği için, kullanıcı adı ve şifrenizi hiçbir kullanıcı ile paylaşmamalısınız. 

hesap paylaşımı kesinlikle yasaktır. tespit edilen kullanıcıların cihazları engellenir, kullanıcı hesapları engellenerek kapatılır."

PSN Kardeşlik

[ Düzenlendi ]
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal