Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 29

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
27 Ara 2017
PROGamer61ts Tarafından

PROGamer61ts

80%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

PSN Nick Değiştirme

[ Düzenlendi ]
10 Yanıt 4.734 Görüntüleme DÜZENLENDİ 27-12-2017
27 Ara 2017
PROGamer61ts Tarafından

Selamlar;

Konuyu uzatmadan hemen söylemek istiyorum. Hepimizin bildiği gibi ergenliğimizde yazdığımız saçma sapan psn hesaplarımız vardır. Çoğumuz ya bunları yeni hesap açarak değiştirmiştir ya da gençliğimizden kalan o rencide edici isimleri halen kullanmaktayız. Eee tabi onca kupa, oyun, level derken elimiz kolumuz yeni hesap açmaya varmıyor.

Asıl soracağım konu ise son zamanlarda yıl başında Sony'nin bir sürpriz yapıp bizlere yeni güncelleme ile bir kereliğine bile mahsus olsa nick'imizi değiştirebileceğimizi lafları ortalıkta dönüyor.

Sizce gerçekten de böyle bir şey var mı? Ve o kadar yılda yetiştiremediler de 1-2 ayda mı yetiştirecekler..?

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Hesap
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
Onaylanmış çözüm

Bu bayağıdır dönen bir muhabbet. Olacak dediler hala bekliyoruz. Olabilir de olmayabilir de...

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Onaylanmış çözüm

Merhaba @PROGamer61ts bu konu hakkında experience sunumu sırasında paylaşılan bilgiye göre 2018 yılı içerisinde Aralık ayı öncesi oyunculara tek seferliğine mahsus değişim hakkı tanınacaktır. Ardından yapacağınız her değişim için ücret talep edilecektir. 

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

aybo_9

73%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
aybo_9
Onaylanmış çözüm

ahaa tam da istediğim konu (üzerinde baya durmuştum) ben bu konu için baya bir araştırma sonucu kendi çıkardğıgım verılere ve istatistiklere bakarak şunu öngörebilirim.

1-evet PSN nick değiştirme gelecek (3-4-5 mart 2018) 

2-yalnız sizin sandıgınız kadar kolay olmayabilir çünkü şöyle de bir durum var eğer bu PSN nick için ps4'e güncelleme gelirse PS4 bilirim sadece bunu yapmaz 1-2 güncelleme daha getirebilir ama bu getireceği şeyler saçma sapan şeyler olur neden mi? TEK DÜŞMANI X-BOX a güncel gözükmek için

3-Diyelim ki; PSN nick geldi ücretsiz olacak sanıyorsanız bence PS4 hemen bırakın.  Sony o kadar iyi biri olsun bende canlı yayında aşa atlarım. YAPTIGIM ISTATISTIKLERE GORE 3$ olacak fiyat

4-

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

PROGamer61ts

80%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
PROGamer61ts
aybo_9
Onaylanmış çözüm

Niye bırakıyım hocam.  Konsoldan çok bu oyunlara,dlc lere para verdim zaten. 3-5 tl'nin sıkıntısı olmaz benim için. Tek sorun böyle bir özelliğin senelerdir olmaması. :)

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

Maglve666

• Beta Tester
94%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Maglve666
Onaylanmış çözüm

Sık sık nick değişikliği teknik açıdan sorun yaratabilir. Ama 10 yıldan aşkın süredir var olan psn en azından 5 yılda bir bunu mümkün kılmalıydı.

Ortalıkta dönen dedikodular bunun kısa zamanda gerçekleşeceği yönünde. Bir sonraki büyük güncellemeyle geleceğini düşünüyorum.

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

greenfox406

30%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
greenfox406
Onaylanmış çözüm

Konuyu hortlatıyorum ama bu benim uzun zamandır beklediğim birşey bazıları 2018 başlarında olacak demiş. 2018in ortalarındayız ama halen böyle bir özellik gelmedi.Bu konu hakkında yeni bir bilginiz var mı ? 

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

Shagrath_Black

95%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Shagrath_Black
Onaylanmış çözüm

Sony bu tür konularda sıfır dır.Adamlar daha ps3 döneminden kalma "kredi kartı geçersiz"sorununu çözemedi.Adam gibi geri iade politikaları yok vs uzun lafın kısası çok fazla umutlanma.2018 dediği 2019 olur hatta ps5 ile gelecek bile derler. 

Ynt: PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

84%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les
Onaylanmış çözüm

Sony bazı konularda ne kadar iyiyse bazılarında da bir o kadar garip bir firma. Telefonlarında akıl almaz hatalar, PS Store’dan ana menüye gelince kasmalar, kredi kartı eklemede sıkıntı olabiliyor ve ekli karttan PS4 cihazı üzerinden oyunu alamazken telefondan alabiliyorsun. Böyle işte çeşit çeşit koskoca bir firmaya yakışmayan garip hatalar olabiliyor. Yapacak bir şey yok çünkü yıllardır böyle. Demek ki pek aldırış etmiyorlar ya da çözemiyorlar. :)

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

kuruderiharun

23%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kuruderiharun
Onaylanmış çözüm

Aralık geldi ama güncelleme vs hala yok dayılar ben usanmaya başladım bu işten bı isim değiştirmek bu kadar zor olmamali. 

0 Övgü Puanı

PSN Nick Değiştirme

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ecrinkoparan

26%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU