Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 11

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
23 Oca 2015
Karadayi1981 Tarafından

Karadayi1981

99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Destiny icin Playstation 4 de Psn Türkiye Clani Kurmak

2 Yanıt 1.111 Görüntüleme Oluşturuldu 23-01-2015
23 Oca 2015
Karadayi1981 Tarafından

Selam Arkadaslar,

Uzun uzun düsündüm, bu forumla tanisdigim siralar, "ah ne güzel, burdaki arkadaslar ile beraber bir klan kurup, herkeze meydan okuruz" düsüncesi hep vardi aklimda.

Ama malesef bu düsünce, hayalim, gerceklesmedi bir türlü.

Destiny e basladiktan sonra, bir Clana üye oldum, ama Level olsun, item aramak olsun, hep tekbasima yaptim.

Simdi Destiny oyunu icin bayadir bu düsünceyi gerceklesdirmek konusunda israrla kendime cebelesiyorum.

Size o yüzden bu soruyu soruyorum. 

Hep beraber bir "Clan" Cati altinda bulusup, sirt sirta savasmaya varmsiniz, yoksa, "ya Karadayi1981, ne sacmaliyorsun, birak biz böyle daginik Clanlarda mutluyuz , herkez kendi yoluna devam" mi diyorsunuz.

Eger evet, bende varim, Kuralim Clan diyorsaniz, ozaman ilk olarak bastan belirtiyim,

1, Ne kadar iyi Liderlik yapabilirim, bilmiyorum, veya Clan bulusma, Aktivite yapmak filan, hic bir fikrim yok.

Forum icinden kendine güvenen veya kendi Claninda tecrübe sahibi birisi cikarsa, ona birakabilirim bu isi. Yok eger kimse cikmas ise, ozaman bu yolda benimle devam ederiz.

2. Clan kurmak icin tabiki Clan ismi lazim, burdaki üyelere soruyorum, Ps Turkiye ye yakisir bir isim öneriniz varsa, bu konu altinda belirtin. Ne kadar cok isim, okadar cok secenek. Bizde kendi aramizda en iyisini secip, Clanimizi kuralim.

3. Clana girecek kisiler, bir birine saygili seviyeli olmasini rica ederim ki, buna gerek yok, bu forumda zaten herkez cok efendi, saygili kisilerle dolu.

4. Eger Clan olayi basarili olurda, baya eglenceli bir duruma gelirsek, ilerde bu Clan icin Sosyal Mecralarda veya WebSitesi acip, büyütmek gibi düsüncelere girebiliriz.

Bunlari yazarken acikca söylemek gerekir, pek fazla umutla yazmadim bunlari, ama gün dogmadan neler dogar hesabi varya, beli olmaz, belki cok sayida üyeler cikar, ve Clan kurulur.

Cekinmeden Clana girmek isteyen veya sadece destek amacli herkez, Clan ismi icin Örnek isimler yazmaya baslasinlar bu konu altinda. :)

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Klanlar
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm
Klanın ne gibi bir işe yaradığını henüz keşfetmedim fakat isşm olarak PST olabilir (PlayStation Topluluğu)

Ynt: Destiny icin Playstation 4 de Psn Türkiye Clani Kurmak

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07
/16

Karadayi1981

99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Karadayi1981
Onaylanmış çözüm

Isim: Playstation Toplulugu

Tag: PST

Olabilir. Alman forumda bakindim, orda söyle bir isim bulmuslar:

Official German Playstation Community,

bizde buna benzer birsey yapabilir isterseniz,

Isim: Official Turkish Playstation Community

Tag: OTPC

veya

Isim: Playstation Team Turkey

Tag: PTT :D

En cok zorlandigim olay, bu isim bulma olayi. Su ismi bulursak, gerisi kendilinde gelir.

Arkadaslar yardimci olun, ilaki Clana katilmak zorlulugu yok, isim bulmakta yardimci olun :D

0 Övgü Puanı

Ynt: Destiny icin Playstation 4 de Psn Türkiye Clani Kurmak

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal