Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 48

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
18 lip 2011
Przez sirlukas77

sirlukas77

59%
02 Ranga
Postęp

Need for speed Shift - Problem

2 Odpowiedzi 1 220 Wyświetleń Stworzony 18-07-2011
18 lip 2011
Przez sirlukas77

Witam.

Mam problem z tą grą. Czasem się zawiesi najczęściej przy wgrywaniu któregoś wyścigu z serii kilku. Jest to bardzo frusrujące bo gdy gra się już półgodziny w serię i się zawiesi to człowieka coś chwyta.

Można coś z tym zrobić?

Może grę odinstalować? Tylko powiedzcie jak to zrobić aby nie utracić save, bo nigdy tego jeszcze nierobiłem.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
10
/16

Rafa_Ello

• MVP
96%
10 Ranga
Postęp
Rafa_Ello
Zaakceptowane Rozwiązania

Pendrive USB sformatowany w FAT 32 (NTFS nie pójdzie). W menu wybierasz "Narzędzie zapisanych danych (PS3)", potem wybierasz odpowiedni stan gry do zapisania. Może być ich kilka, więc tu trzeba być czujnym i patrzeć na daty. Następnie naciskasz trójkąt na padzie. Z menu wybierasz kopiuj a jako miesjce docelowe "Urządzenie USB (USB flash disk)" i kopiujesz. Jeżseli masz plusta, to zrób tez kopię na dysku internetowym. Raczej nie usuwaj savegame-a, tylko usuń samą grę. Po przeinstalowaniu wszystkopowino być OK. Jak nie, to usuń savegame-a i wgraj wcześniej skopiowanego. UWAGA! Nie testowałem tego, to tylko spekulacje, więc poczekaj aż ktoś potwierdzi to co napisałem.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Need for speed Shift - Problem

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Rybqa

73%
02 Ranga
Postęp
Rybqa
Zaakceptowane Rozwiązania

Temat stary, ale... :smileywink:

Miałem podobny problem z ostatnią serią wyścigów, za pierwszym razem zawias, za drugim powtórka, pomyślałem sobie "Do trzech razy sztuka." i faktycznie przy 3. przejściu wszystkie trasy załadowały się bezproblemowo.

Nie usuwałem żadnych plików. :P

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Need for speed Shift - Problem