Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 6

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
01 sie 2011
Przez Macio_82

Macio_82

• Award Winner
91%
05 Ranga
Postęp

Shift: Nie działa świecenie tarcz na powtórkach

1 ODPOWIEDŹ 1 182 Wyświetleń Stworzony 01-08-2011
01 sie 2011
Przez Macio_82

Cześć,

mam idiotyczny problem, który nie ma wprawdzie wpływu na granie, ale sprawia pewien niedosyt i nieodpartą myśl: "*****?".

Na powtórkach moich przejazdów nie widać, aby przy dohamowaniach świeciły się tarcze.

U kolegi na grubasie pięknie to widać. Ja mam slima i świecenia niet.

Wiem, że na PC można to wyłączyć modyfikując plik shadera, ale na PS3 tak się nie da. Ja sam żadnych plików nie zmieniałem.

Konsola i sama gra ma wszystkie aktualizacje.

Jest to o tyle niepokojące, że boję się, że mój PieS ma wadliwy układ grafiki, albo soft. Zastanawia mnie też, co mnie omija w innych grach... :/

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Lo, gjør der jeg ser min far. Lo, gjør der jeg ser min mor, mine søstre og mine brødre. Lo, gjør der jeg ser ledningen av mitt folk tilbake til å begynne. Lo, de kaller til meg. De byr meg tar mitt sted på Asgard i hallene av Valhalla, hvor den modige kan leve for evig.

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
05
/16

Macio_82

• Award Winner
91%
05 Ranga
Postęp
Macio_82
Zaakceptowane Rozwiązania

Napiszcie chociaż, czy też macie taki efekt, czy nie... :/

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Shift: Nie działa świecenie tarcz na powtórkach

Lo, gjør der jeg ser min far. Lo, gjør der jeg ser min mor, mine søstre og mine brødre. Lo, gjør der jeg ser ledningen av mitt folk tilbake til å begynne. Lo, de kaller til meg. De byr meg tar mitt sted på Asgard i hallene av Valhalla, hvor den modige kan leve for evig.