Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 19

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
17 Kas 2018
firo_les Tarafından

firo_les

84%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Fifa19 Bildiğiniz Fifa İşte

3 Yanıt 150 Görüntüleme Oluşturuldu 17-11-2018
17 Kas 2018
firo_les Tarafından

Arkadaşlar merhaba yıllardır bu oyunu oynarım ama artık bunu sinirden yazıyorum. Oyunda normal bi takımla iyi bi performans çiziyorsanız oyun sizin önünüze geçmek için tüm aykırılıkları kullanıyor. Sizi gerçek bi oyu kurgusuyla yenemiyor ama rakip ekstra güçleniyor, attıkları paslar ve şutlar hatasız inanılmaz iyi oluyor, bizim önümüzü direkler kesiyor resmen ve ve hepsini geçtim bizim en iyi adamımız bile adım atamaz hale geliyor. Oyun bizi bu yöntemlerle yeniyor. Gerçekçilikle alakası olmayan saçmalıklarla şampiyonluğumuzu almaya çalışıyor. :) Fifa’da bu yıllardır var. Pes’i pek sevmem ama adamlar oyun kurgusunu resmen oyuna yansıtmaşlar. Rakip sizi gerçekçi bi şekilde yeniyor. Öyle süper güçler özellikler vermiyor rakibe oyunumuz. Keşke artık fifa mühendisleride şu olayı çözse dicem de bu dünyada zor. :) 

İyi oyunlar. 

Cevap
ETİKETLER: Oyunlar
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

aliemci

64%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
aliemci
Onaylanmış çözüm

Çözmezler ki, tamamen bilerek ve istenerek konulmuş bir şey. Esasında olması gereken sen ardı ardına çok maç kazandıysan üst seviye bir rakip gelmesidir. Ancak saçma salak bir biçimde oyuncuların yaptığı hatalar, onlar insanı sinir hastası eder.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

bugradellalbasi

32%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
bugradellalbasi
Onaylanmış çözüm

Momentum herkesin oyundan zevk alması için var. Yoksa durum eski atari salonu mantığına döner. Salonun en iyisi hepimizi bütün gün yener. Bekleriz gitse de rahat rahat oynasak diye. Tabi bu güç durumlarını dengelerken yapay zeka ne kadar yardım edeceğini bilemediği için abartılı durumlar ortaya çıkıyor. Benimde üst üste 4-5 pozisyonumun direkten döndüğü çok oldu. Ama ne kadar küfür etsekte o kadar çok yeni kullanıcı katılıyor ki onlarıda oyunda tutmaları gerekiyor. Yoksa bir adam 20 kere üst üste yenilirse bir daha oynamaz o oyunu. Kumar gibi düşün arada kazandırıyor sende her maç o maç mı diye giriyorsun : ) 

0 Övgü Puanı

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

DawnBreakerVII

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
DawnBreakerVII
bugradellalbasi
Onaylanmış çözüm

Herkesin zevk alması isteniyorsa başka çözümler bulunur. Hiçbir şeyin yeteneğinizi ve oyun becerinizi kısıtlama hakkı yok. Oyuna bir yetenek sistemi getirirsin herkes kendi sınıfında oynar iyi oynayan üst kademedeki birisiyle eşleşir alan memnun satan memnun olur ve rekabeti bol oyunlar ortaya çıkar. Böyle antin kuntin şeylere gerek yok. Yeni oyuncu ise yenilerle eşleşsin. Adam geliyor düz koşuyor 1 şut çekiyor kaleci şaçmalıyor 10 kere tutacağı topu ne hikmetse tutamıyor sizin maç süresi boyunca emek çöp.

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal