Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 11

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
13 Ara 2018
burcinn01 Tarafından

burcinn01

23%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

PES 2019 sürekli donma

8 Yanıt 293 Görüntüleme Oluşturuldu 13-12-2018
13 Ara 2018
burcinn01 Tarafından

Arkadaşlar psn usa üyeliğim var uydu net abonesiyim pes 19 u ordan indirdim onuyorum daha dogrusu oynamaya çalışıyorum bağlantıda hiç bir sorunum yok ancak oyuna girdiğim zaman bana eziyet oluyor sürekli donuyor pes 18 den buyana aynı problemi yaşıyorum uydunete mahalleye yeni hat bile çektirdim o derce ne yapmak lazım bi öneri lütfen

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Çevrim içi - PSN
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

uraltan1905

48%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
uraltan1905
Onaylanmış çözüm

dostum sen uydunet yerine ttnet veya turkcell e gecmelisin. internet hızının daha iyi olması gerekiyor daha saglıklı oynayabilmek için 

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

burcin77

26%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
burcin77
Onaylanmış çözüm

Superonline fiber de bağlattım aynı değişen birşey yok diğer oyunları oynarken online bir sıkıtıntı yaşamıyorum 

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
burcin77
Onaylanmış çözüm

Oyunu dijital olarak us hesabınla mı alıp indirdin yoksa kutulu mu?

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

burcin77

26%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
burcin77
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Usa hesabında da satın aldım aynı donma sorunu tc hesabında da satın aldım yıne donma bağlantı sorunu ps4 pro ile dendik yine aynı sorun başka adreslerde denedik yine bağlanti sorunu nedir bu sorun anlamıyorum siz de de böylemi?

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
burcin77
Onaylanmış çözüm

TR hesaptan alınan oyunda lag olmaması lazım US hesaptan alınan oyun kendi amerika sunucularına yönlendirdiği için laglı maçlar sık sık yaşanabiliyordu. Bağlantı hızınız veya ping sorununuz olabilir oyunun kendi sunucu eşleştirme ayarlarında sorun yoksa sizden kaynaklı olabilir.

Ben PES oynamıyorum bir süredir, fakat sıkıntıların kaynaklanma nedeni %90 aynı sebeplerden süregeliyor.

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

jetwow1

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
jetwow1
Onaylanmış çözüm

Bende Uydunet 100 mpbs kullanıyorum. Hizla alakası yok. 16 mpbs kullanan arkadaşlar  da bu kadar sıkıntı olmuyor.pes 2019 bende de çamur gibi.10 macin 7 si bataklıkta oynar gibi. Dijital kardeşlik ile aldık. Bence CD li almakta fayda var. Benim tahminim 1 dk da bir lisans kontrolü yapiyor. Sonra lag oluyor. Geri dönüp iyilesmiyor.bunu da şundan anladım, Kulaklığı takip mac yaparken dk bir spikerin sesinde kesilmeler oluyor.mac yaparken internet kablosunu çıkardığımda lisans kontrolü yapamadigi için hemen uyarı veriyor. Lisans yapılamadığından 15 dk sonra uygulama kapatılacaktır.diye. sacmalik.

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

burcin77

26%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
burcin77
jetwow1
Onaylanmış çözüm

Pes 2018 de cd vardi yine ayni bir turlu asamadim birdaha almicam bu sorunu cozsunler anca, olayin ilginc tarafi mac yaptigim kisilerle konusuyorum kimse boyle bir problemden sikayetci degil daha dogrusu buyuk bir cogunluk ,yani inat ettim 5 farkli evde fiber adsl uydu net  farkli ps4 ler, prolar da denedim yani hape ayni inilmaz derece de donuyor asamdim bir turlu

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

jetwow1

71%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
jetwow1
Onaylanmış çözüm

Dostum PS ti satliga koydum. Oyun PC si topladım. Pesi indirdim birde kol aldım 10 numara oldu. Hem aşırı net hem hızlı. Ama pesden sogudugum için diğer online oyunlara yöneldim

0 Övgü Puanı

PES 2019 sürekli donma

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal