Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 16

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
25 Mar 2018
BossGezenPro Tarafından

BossGezenPro

26%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Elder Scrolls Online: Morrowind satın alamıyorum

[ Düzenlendi ]
4 Yanıt 122 Görüntüleme DÜZENLENDİ 25-03-2018
25 Mar 2018
BossGezenPro Tarafından

oyunu ücretsiz denedim. satın  almak istediğimde zaten sahipsiniz diyor .oyun içindede satın alma yok upgrade yapın diyor ama upgrade indirimde değil. yardımcı olursanız sevinirim .

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER:
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Playstation Staff
Community Manager

Aerotheurge

• Community Manager
Aerotheurge
Onaylanmış çözüm

Merhaba, Konuyla ilgili 444 7669 PlayStation destek hattından yardım alabilirsiniz.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Phorione

21%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Phorione
Onaylanmış çözüm

Aynı sorun bende de oldu oyun beni storeye yönlendirdi iki seçenek vardı sadece(ikisi de upgrade)idi. Mecbur düşük bütçeli olanı seçtim yine oyunu satın alın diyor. Madem öyle neden insanları yanılıtıyorlar? Gittim eso plus aldım 192 TL ye 65 te summer set paketine verdim, şimdi normal oyunu da alamıyorum oyunu da oynayamıyorum hafta sonu arayacak kimse yok çalışmıyorlar bugün aradım mesai saati içinde değiller mail attım ne zaman dönerler belli değil benim gibi sürekli aralıksız oyun oynayan birisinin başına gelebilecek en kötü şey bu o kadar gerginim ki kalkıp summer setin oyunun da dahil olduğu paketi alasım geliyor şimdi 80 TL civarlarında, bu sefer öteki paketi iade kabul edecekmi Sony varya niye böyle bir arayüz hatası oluyor ben anlam veremiyorum cidden psikolojikmen bu durum düzelene kadar çökerticekler adamı. Yazmayın bana sakın şunu arayın bunu arayın diye 3 gündür uykusuz gözlerim kan çanağı olmuş bir vaziyette düzenim bozulmuş bir şekilde oyun oynuyorum ben kardeşim yetkili kimse eğer buradan sesimi duyan birileri varsa benimle acil iletişime geçilmesini istiyorum yazıktır ya. 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Ambeliana

73%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Ambeliana
Onaylanmış çözüm

Ayni sorunu bende yasadim.en iyisi bedava surumun keyfini cikarip sonra almak :)

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ferddii

21%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ferddii
Onaylanmış çözüm

Aynı dertten bende muzdaripim beni ikitane pakete yönlendirdi ikisinide almama rağmen oyun halen satın alın diyor tekrar aynı yere yönlendiriyor.

Bunu bir çözüm bulursanız sevinirim yoksa tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım mağduriyetim yüzünden

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal