Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 24

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
01 Eki 2018
tahaevin Tarafından

tahaevin

32%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Kabul Edilen Çözüm

Fifa19 turkce dil

7 Yanıt 1.516 Görüntüleme Oluşturuldu 01-10-2018
01 Eki 2018
tahaevin Tarafından

Ben xbox kullanicisiyim turkce oyunlar ps de cok olunca ps aldim ve fifa19 turkce dil yok isvicre de yasiyorum bu ayirimciliktir cogu dil var ve turkce yok ben bu oyunu para vererek aldim ama eyer bunu playstation fifa ya baski yaparak duzeltmesse ben xbox planformunda oynayacagim ps4 mu kirip vidosunu yotube atacagim ben dolandirildim ve paramin iade edilmesini istiyorum  demo turkce oyunda turkce yok bi aciklama bekliyorum bu yaziyi okuyan arkadaslardan destek bekliyorum ve birde dil aldigin ulkeye bagliysa ben suis yane isvicredeyim  portekizce ingilizce ispanyolca italyanca almanca hollandaca fransizca var turkce yok irkcilik sayiyorum va parami iade etmenizi istiyorum

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER:
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Kabul Edilen Çözümler

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Merhaba @tahaevin 

Dil desteği için Help EA destek sayfasına konuyu bildirmelisiniz burası sadece Türkiye de bulunan içerik ve üyelikler ile ilgili destek sağlar.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Fifa19 turkce dil

Tüm Yanıtlar

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

tahaevin

32%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
tahaevin
Onaylanmış çözüm

0 Övgü Puanı

Fifa19 turkce dil

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

tahaevin

32%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
tahaevin
Onaylanmış çözüm

Siz yardimci olsaniz ulasamiyoruz 

0 Övgü Puanı

Fifa19 turkce dil

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Merhaba @tahaevin 

Dil desteği için Help EA destek sayfasına konuyu bildirmelisiniz burası sadece Türkiye de bulunan içerik ve üyelikler ile ilgili destek sağlar.

Fifa19 turkce dil

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ukoci35

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ukoci35
Onaylanmış çözüm

0 Övgü Puanı

Fifa19 turkce dil

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

akn_ctn

90%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
akn_ctn
Onaylanmış çözüm

Siz oyunu kutulu mu aldınız yoksa PS Store'dan mı indirdiniz? Oyunlar bölgelere göre yayımlanır ve yine ona göre sunacağı destek ve paketleri içerir. Örneğin ben Amazon'dan Mafia 3'ün koleksiyoncu sürümünü aldım oyun çalıştı ama bonus silah ve paketleri kullanamadım. Bu sadece Sony'e özgü bir durum değil sebebi ırkçılıkta değil. Neden sadece demo Türkçe derseniz bildiğiniz üzere demo! Kısadır tek tip düzenlenip standart olarak her bölgede görüntülenebilir. Ama satın alırken de pakete içeriğe göre fiyat ödersiniz ve okumadan onayladığınız kullanıcı sözleşmesinde bölgelere göre farklılık gösterebileceği yazar.  Siz bugün telefonda alsanız, arabada alsanız hepsinde bölgeye göre bir farklılık vardır. 

Yinede temasta bulunabilirsiniz ama sizin bölgenizden sorumlu müşteri hizmetleri ile temasa geçmeniz istenecektir.

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0212 391 04 01

Fifa19 turkce dil

https://www.bilgipiramidi.com/blog
https://www.bilgipiramidi.com/forum

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ukoci35

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ukoci35
akn_ctn
Onaylanmış çözüm

Pardon ama haklı olan taraf biziz. Her ülkenin standartlarına göre benzer bir meblağ ödeyerek aldığımız bu ürünleri aynı şartlar altında kullanmak isteriz. Özellikle opsiyonel olarak sunulmayan ve ek bir ücret talep edilmeyen standart bir özellik için. Yani opsiyonel dil için. EA Help'in bizzat son olarak sunduğu çözüm konuyu EA forumlarına taşımam ve buna göre geliştiricilerin dikkatini çekmem oldu. Durumu EA bile farklı yorumlarken siz nasıl böyle yorumladınız? Konuyu EA forumuna taşıdım bu arada; https://answers.ea.com/t5/Game-Information/FIFA-19-REGIONAL-DIFFERENCES-OF-THE-GAME-VERSIONS-TURKISH...

0 Övgü Puanı

Fifa19 turkce dil

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

akn_ctn

90%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
akn_ctn
ukoci35
Onaylanmış çözüm

Benim bu durumu savunduğumu mu sandınız? Para verip farklılığa maruz kalmak mı istiycem? Kendi başıma geleni de örnek olarak verdim zaten ben durumdan bahsediyorum. Ne alırsak alalım çoğunda bölgeye göre farklılık var? Yok mu? Bunu söylüyorum. Keşke her şeyden eşit şartlar altında faydalansak. Güzel bir şey yapmışsınız umarım farkındalık yaratır ve sorunlara çözüm olur.

Fifa19 turkce dil

https://www.bilgipiramidi.com/blog
https://www.bilgipiramidi.com/forum
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal