Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 22

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
13 Tem 2017
caneryokus Tarafından

caneryokus

57%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

PS VR Deneyimleri

4 Yanıt 333 Görüntüleme Oluşturuldu 13-07-2017
13 Tem 2017
caneryokus Tarafından

Deneyen ve sahip olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirlermi sizce alınırsa pişman olunurmu ps 4 pro sahibiyim.

Ayrı olarak Move kumandaları ps 3 için olan çalışıyormu yoksa yeni çıkanlardan almakmı gerekiyor ve arasında bir fark varmı 

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER:
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

inciteen

• Beta Tester
96%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
inciteen
Onaylanmış çözüm

Ben yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Ve bu deneyimlerim Pro değil Standart Ps4 üzerinden... 

Genel olarak memnunum. Sunduğu derinlik ve atmosfer çok farklı... Ancak, ülkemiz şartlarında bu kadar para vermeyi mantıklı bulmuyorum. Fiyatı konusunda beklemeni öneririm. Hani pişman olmaktan değilde gerçekten çok para isteniyor. 

Madem sen neden bu kadar para verdin ? diyecek olursan. Benim uzun süredir aklımda olan ve çıkmasını dört gözle beklediğim bir cihazdı. Hiç sağa sola bakmadan çıktığı gibi aldım. :)

Move konusunda evet, eski kontrolcüler tamamen uyumlu şekilde çalışıyor.

PS VR Deneyimleri

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

caneryokus

57%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
caneryokus
inciteen
Onaylanmış çözüm

teşekkürler fiyatın düşüceğini sanmıyorum kurun durumu ortada onun dışında genel olarak konsol fiyatları sabit kalıyor fazla oynamıyor 

0 Övgü Puanı

PS VR Deneyimleri

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

AnGeLoFDeaTH1453

82%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
AnGeLoFDeaTH1453
caneryokus
Onaylanmış çözüm

VR bir nevi yeni heyecan.. Hani konsolu ilk kullandığınızdaki o duygu vardır ya öyle fiyat ne kadar pahalı olursa olsun aldığıma hiçte pişman olmadım..  Eve gelen misafirlerim ertesi günü onlarda aldı o kadar bağımlılık yapıyor.. Tek sorunu var maksimum 45 dakika oyun oynayabilirsin.. Beyni çok etkisi altına alıyor ben mide bulantısı olmasın diye bazen ayakta oynuyorum Aim controller ile oyuna adapte olmak için :) Ama alırsan aklında olsun Aim controller + VR paketlerinden al : Aim controllerin zevkide ap ayrı Normal elinde silah tutuyorsun hissi  veriyor ayriyetten silahın dürbününden manuel olarak bakabiliyorsun..

PS VR Deneyimleri

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

firo_les

85%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
firo_les