Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 37

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
28 sty 2013
Przez Mateusz_44

Mateusz_44

80%
02 Ranga
Postęp

Killzone, Tearaway i znacznie więcej...

[ Edytowane ]
5 Odpowiedzi 640 Wyświetleń edytowane 28-01-2013
28 sty 2013
Przez Mateusz_44

W aktualnym podsumowaniu tygodnia blogu Playstation możemy przeczytać, iż nadchodzący tydzień będzie pełen emocji dla posiadaczy konsol Playstation i nie tylko ze względu na nadchodzące wielkimi krokami The Last of Us, czy też dość ciekawych obniżek na gry z uniwersum Final Fantasy...

Fred Dutton (menadżer blogu SCEE) wspomina o nowych informacjach nt. Killzone: Mercenary, Tearaway oraz 'garści informacji dotyczących dużych tytułów na PS3 i PSV'. Naturalnie w następnym tygodniu dowiemy się także jaki content otrzyma PS+ w lutym!

Jakieś oczekiwania/nadzieje co do nadchodzących zapowiedzi? Prognoza na to co dostaniemy w PS+ w lutym?

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
09
/16

Rympal

• Award Winner
94%
09 Ranga
Postęp
Rympal
Zaakceptowane Rozwiązania

Rayman na PS3 i na Vite byłby dla mnie zaskoczeniem ;). Nie pogniewał bym się też na Lumines dla PSV.

Odpowiedz
0 Kudos

Re: Killzone, Tearaway i znacznie więcej...

'OFPS' - 'Oficjalne Forum Problematycznych Sytuacji'

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Mateusz_44

80%
02 Ranga
Postęp
Mateusz_44

Masz na myśli Luminesy jako pełna gra w PS+? Osobiście ucieszyłbym się z LBP albo Wipeout'a, ale jakimiś dobrymy pozycjami z PSN też nie pogardzę np. Retro City Rampage, no i nadal czekam na jakiekolwiek informacje nt. gry Lone Survivor, który swego czasu był obiecany dla PSV. Ostatnie trzy miesiące PS+ spędziłem na kodach trailowych (niestety już poprawili ten mały glitch) i czekam na info co będzie w lutym bo chciałbym jeszcze chwycić pinball arcade zanim go zdejmą, no i zastanawiam się, czy brać kwartał czy rok, ale wszystko zależy właśnie od tego co nam dadzą w lutym...

Co do nowych zapowiedzi, Rayman po prostu byłby cudowną informacją, ale liczyłbym na jakiś ekskluzywny tytuł, może potwierdzą się ploty o Monster Hunterze? Albo Capcom przeprosi i potwierdzi Resident Evil dla PSV! :D

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
11
/16

duncandes

• MVP
98%
11 Ranga
Postęp
duncandes

Już w środę w PS Extreme Magazine (czy jakoś tak) będą artki na temat KZ:Liberation i Terraway. Na podglądzie strony można dostrzeć zrzuty, które wyglądają wprost nieziemsko. KZ Wyznaczy nową jakość w dziedzinie gier na konsole przenośne.

Podobno Terraway również wygląda doskonale i jeżeli wierzyć dziennikarzom - nie przypomina niczego co do tej pory widzieliśmy. Zapowiadają się mocnarne tytuły na PSV.

Mam też cichą nadzieję, że Phantom Paint - tudzież, Metal Gearl Solid V (5) będzie kolejnym exclussivem na PSV. To tylko domysły, jednak nigdy w oznaczeniach MGS nie korzystano z rzymskich oznaczeń cyfr. Zawsze było 1,2,3.. a teraz jest V (Vita?). Dodatkowo podczas przezentacji jeszcze NGP prezentowane było demo techniczne MSG - to może oznaczać, że Kojima pracował / pracuje nad silnikiem rónież na kieszonkę SONY. Skoro więc mieli działający engine logiczne może się wydawać, że będą chcieli wydać coś na nowy sprzęt Sony.

No i jest jeszcze Soul Sascrifice. Podobno ludzie którzy grali w Soul Sacrifice mówią, że jest to gra dla której warto kupić Vitę.

Dodatkowo jeżeli wierzyć zapewnieniom Sony to jest jeszcze kilka tytułów, które wciąż nie zostały zapowiedziane, ale już zaczyna się robić ciepło.

Ja osobiście bardzo chciałbym otrzymać Tekken Tag Tournament 2 na PS Vita. Razem w Wipeoutem to moje dwa koniki :)

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Mateusz_44

80%
02 Ranga
Postęp
Mateusz_44

No odnośnie dywagacji nad nadchodzącym MGSem dla PSV to przed świętami byłem niemal pewien, że to właśnie nowa część na Vitę. Nawet oficjalne screeny były w rozdzielczości PSV i te wszystkie niuanse o których wspominasz, również to, że Kojima przeprosił Sony za to, że powiedział, iż nie jest zainteresowany Vitą. Odnośnie Phantom Pain warto poczytać tutaj.

Nie wiem czy z naprawdę głośnymi tytułami nie poczekamy do czerwca, do pierwszych branżowych targów w tym roku, ale 'nadzieja matką głupich jestem wśród nich'! Sobie i wszystkim posiadaczom PSV, a również marce Playstation życzę, aby 2013 byl tym rokiem przełomu dla najnowszego handhelda Sony!

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
MVP
11
/16

duncandes

• MVP
98%
11 Ranga
Postęp
duncandes

Poczytałem forum ze spekulacjami na temat Phantom Pain :) Masakra. Niektórzy to powinni pracować w wywiadzie chyba, że też ludzie takie rzeczy dostrzegają...

Odpowiedz
0 Kudos