Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 52

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
01 Kas 2013
pasa3008 Tarafından

pasa3008

77%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Telefon ile yardım Çağrı merkezi

76 Yanıt 61.493 Görüntüleme Oluşturuldu 01-11-2013
01 Kas 2013
pasa3008 Tarafından

Herkese merhaba ,

Bence play station için bir çağrı merkezinin kurulması zamanı geldi de geçiyor. Bu kadar yaygın olan ve çok kişi tarafından kullanılan bu oyun konsolu ile ilgili çok fazla sorusu olan ve problem yaşayanlar için bir çağrı merkezinin kurulması gerektiğine inanıyorum. Böylece problem yaşayanlar kısa zamanda çözümlerine de kavuşacaktır.

sizlerin fikri ?

Cevap
ETİKETLER:
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

meneman112

52%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
meneman112
LonelyWollf1
Onaylanmış çözüm

Aynı şey bendede geçerli :(

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

poyrazhursan

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
poyrazhursan
Onaylanmış çözüm

Merhaba yeni satin aldigim oyunu ki ismi overcooked 2 playstation store dan yukledim fakat oyun acılmiyor tekrar silip yine bir yükleme sagladim yine ayni problem mi yasiyorum acilmiyor.
İnternet baglantilarimi kontrol ettim baska online oyunlari acilip oyna biliyorum yani baglanti problemim yok kisaca olarak satin aldigim bu oyun oyniyamiyorum lutfen yardim

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Bylnslymn

20%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Bylnslymn
Onaylanmış çözüm

Herkese meraba

benim sony ps3  var gran turısmo 5 oyunun iki kişilik açıyorum oyun kollarından biri sony marka diğeri hadron marka hadron marka olan oyun okulu yarış başlayana kadar çalışıyor yarış başladığın da çalışmıyor ne yapmalıyım en kısa sürede düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler ederim 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Y1RT1C1

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Y1RT1C1
Onaylanmış çözüm

Merhabalar arkadaşlar benim bir problemim var j star victory vs+ adında bir oyunun hastasiyim PS3 PlayStation storede bu oyun yok ne zaman gelir gelecek mi nereden  bulabilirim lütfen yardımcı olun.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Zeliscik

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Zeliscik
Onaylanmış çözüm

Gençler pek anlamıyorum ama daha önce psnetwork hesabi açtım. Sonra ps formata gitti geldi. Şuan hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum  telefonuna doğrulama kodu geliyor onayliyorum ama bu hesap başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor diyor ne yapmam lazim

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

hewalyum

65%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
hewalyum
Zeliscik
Onaylanmış çözüm

Sony sitesinden hesabına girip cihazını sil onun sebebi halen ana PS4 gözükmesi formatlamadan önce ayarlardan ana PS4 ibaresini kaldırmanız gerekiyor 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

osmanyavuz3450

23%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
osmanyavuz3450
Onaylanmış çözüm

merhaba benim ps4 üm var 6.02 güncelleme geldi,güncellemek istediğimde hata veriyor.hatayı düzeltip güncelleyemiyorum.Yardım bölümünden destek aldım,bildirimlerden güncellemeyi silin diyor ama bildirimler de de o seçeneği bulamıyorum konu hakkında bilgisi olan varsa bana acil yardım edebilir mi?

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

osmanyavuz3450

23%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
osmanyavuz3450
Onaylanmış çözüm

merhaba benim ps4 üm var 6.02 güncelleme geldi,güncellemek istediğimde hata veriyor.hatayı düzeltip güncelleyemiyorum.Yardım bölümünden destek aldım,bildirimlerden güncellemeyi silin diyor ama bildirimler de de o seçeneği bulamıyorum konu hakkında bilgisi olan varsa bana acil yardım edebilir mi?

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

A-C_2003

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
A-C_2003
Onaylanmış çözüm

LÜTFEN CEVAP VERİNİZ, BEN AMERİKADA YAŞIYORUM. BURADAKİ BİR MAĞAZADAN NBA 2K19 ALDIM. SONRA TÜRKİYE PLAYSTATİON HESABIMDAN 200₺’LİK SANAL PARA ALDIM.AMA OYUN AMERİKA OYUNU OLDUĞU İÇİN, OYUN İÇİ SANAL PARA GELMEDİ.PARA İADESİ İSTİYORUM.VEYA OYUN İÇİ SANAL PARAMI İSTİYORUM.LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.ÇOK TEŞEKKÜRLER.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

rainustt4

24%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
rainustt4
Onaylanmış çözüm

MERHABALAR BENIM PS4 PRO 500 MILLION EDİTİON VAR AMA OTIMATIK  HATA VERDİ NEDEN KAYNAKLANDI BILMIYORUM NE YAPMAM LAZIM HATA BU RESIMI ATIYORUM ÇOK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM 20181209_003406.jpg

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

busrasoner61

31%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
busrasoner61
Onaylanmış çözüm

Aynen katılıyorum. Kaç gündür sadece fifa19 da türkçe dil desteği neden yok acaba diye soracağım. Ama ulaşılabilecek kimse yok. 

Milyon liraları kaldırıyorlar ama sattıkları ürüne karşı müşteriyi muhatab almıyorlar

YAZIK !

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

TURK_PIKACHU

22%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
TURK_PIKACHU
Onaylanmış çözüm

Yardıma ihtiyacım var,

Ben eski hesabımın PSN şifresini unutmuştum. 23 kasım 2018 de hata ile çıkış yap tuşuna bastım, hesapıma para da yatırmıştım. Şifreyi kurtarmayı denedim ama bilgileri yazdığım kağıdı attılar. Bir şekilde hesabı geri almamın yolu var mı? Müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorum ama ps de bir sorun yok... kiminle görüşmem gerek acaba?

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

jbbwckz

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
jbbwckz
Onaylanmış çözüm

Öncelikle merhaba , 1 yıl önce kendime playstation hesabı açtım ve 4 veya 5 civarı oyun satın aldım sonra ise bir nedenden dolayı hesabımı sildim ve yeni hesap açtım ve oyunlarımla sorunsuz oynamaya devam ettim fakat 1 gün önce yeni bir hesap açtığımda oyun oynayamadığımı beni playstation store'a yönlendirip "bu oyunu satın alın" dediğini gördüm ve şaşırdım ben bu oyunlara 500-600 tl para verdim voşa mı gitti verdiğim paralar MaviSiyah

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

jbbwckz

25%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
jbbwckz
Onaylanmış çözüm

Öncelikle merhaba , 1 yıl önce kendime bir playstation hesabı açıp oradan oyunlar satın almıştım sonra ise bu hesabımı sildim ve yeni hesap açtım fakat yeni hesapta önceden satın aldığım oyunlar oynanmıyor ve bu oyunu satın almalısınız yazısı geliyor falat ben bu oyuna önceden para vermiştim lütfen bakın MaviSiyah

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal