Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 51

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
24 maj 2018
Przez Poostack_1

Poostack_1

84%
01 Ranga
Postęp

Problem z aplikacją YouTube

5 Odpowiedzi 607 Wyświetleń Stworzony 24-05-2018
24 maj 2018
Przez Poostack_1

Cześć mam problem z aplikacją YouTube mianowicie przestała działać na moim PS3. Zrobiłem format system, przywracanie systemu i po zainstalowaniu aplikacji YouTube ona się uruchamia i zawiesza za każdym razem ma ktoś pomysł jak ten problem rozwiązać?? Moja konsola to PS3 FAT 80Gb inne aplikacje Netflix ,TVN Player ipla, działają bez zarzutu mało tego zauważyłem że YouTube w ps store ma 42 Mb i po zainstalowaniu wyświetla mi czy zainstalować aktualizację wers 3.03 kiedy klikam ok konsola się resetuje ( za którymś razem się zainstalowała ale nadal zawiesza się przy uruchomieniu). A gdy aplikacje zainstalowałem z poziomu multimediów tam ma 22 Mb aktualizacja instaluje się normalnie ale YouTube ciagle się zawiesza przy uruchomieniu.

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: Konto

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
01
/16

roffour

92%
01 Ranga
Postęp
roffour
Zaakceptowane Rozwiązania

Witam, mam dokładnie to samo. Moja wersja to 160GB, soft 4.82. Nie ważne czy instaluję aplikację ze sklepu czy z poziomu multimediów po aktualizacji do wersji 3.03, YuoTube startuje i zawisa wyświetlając logo bez końca. Próbowałem opcji "Przywróć system PS3" ale to nie przyniosło żadnych rezultatów, bo aplikacja nadal się zawiesza. Żadne porady znalezione w Internecie nie rozwiązały mojego problemu.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

begiece

49%
02 Ranga
Postęp
begiece

Miałem tak samo, pomogła zmiana numeru IP i teraz śmiga normalnie

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

tom_q123

27%
02 Ranga
Postęp
tom_q123

hey. Mam to samo:/ Jaki adres ip zmieniałeś? Ja mam połączenie przez wifi. Adres dostaje automatem z rootera.

pzdr tomek

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

begiece

49%
02 Ranga
Postęp
begiece
tom_q123

Zmieniłem modem UPC i mi się zmieniło IP, ale spróbuj połączyć PS3 z hotspotem np. z telefonu i odpal youtube (usuń tylko wcześniej dla pewności dane youtube tam gdzie są save z gier) i jeśli się uruchomi to znaczy, że winne IP. Wtedy się skontaktuj z Twoim dostawcą i przedstaw mu problem, może jakoś zdalnie zmienią Ci IP

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

tom_q123

27%
02 Ranga
Postęp
tom_q123
begiece

Dzięki bardzo.  Co prawda dostawcy nie zmieniłem  -  ale wywaliłem wszystkie dane dotyczące youtuba. Mieliło, mieliło i mieliło i zainstalowało nową wersję i teraz trybi i śmiga :))))  Dzięki jeszcze raz. pzdr tomek

Odpowiedz
0 Kudos