ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Θέλετε να έρθετε στην παρέα μας;

Κάντε εγγραφή για να συνεχίσετε

• 55

Νέα μηνύματα την τελευταία ώρα

• Λάβετε απάντηση μέσα σε λίγα λεπτά

• 92%

92% ποσοστό απαντημένων μηνυμάτων

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
05 Ιούν 2014
Από georgemessa2012

georgemessa2012

67%
03 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ

Κουπονια Αναβαθμισης Παιχνιδιων PS3 σε PS4

3 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 123 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ 05-06-2014
05 Ιούν 2014
Από georgemessa2012

Καλησπερα, νομιζω πως εφτασε η στιγμη να κανω ενα αλμα στη νεα γενια, ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ PS4 επιτελους τα μαζεψα τα λεφτα. Βλεπετε ειχα ενα PS3 πριν με παρα πολλα παιχνιδια αλλα καταλαβα οτι ηρθε η στιγμη για να παρω κι εγω ενα PS4, απλως θα ηθελα να ξερω αν μπορω ακομα καποια παιχνιδια να τα αναβαθμισω στο PS4(Battlefield 4,Assassin's Creed 4) αλλα τα κουπονια αναβαθμισης εχουν λειξει μηπως υπαρχει καποιος αλλος τροπος να τα παρω φθηνοτερα και να μη δωσω ενα καρο λεφτα;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
10
/16

Ich_Baboulen

• Award Winner
94%
10 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Ich_Baboulen
Αποδεκτή Λύση

@georgemessa2012 wrote:

Καλησπερα, νομιζω πως εφτασε η στιγμη να κανω ενα αλμα στη νεα γενια, ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ PS4 επιτελους τα μαζεψα τα λεφτα. Βλεπετε ειχα ενα PS3 πριν με παρα πολλα παιχνιδια αλλα καταλαβα οτι ηρθε η στιγμη για να παρω κι εγω ενα PS4, απλως θα ηθελα να ξερω αν μπορω ακομα καποια παιχνιδια να τα αναβαθμισω στο PS4(Battlefield 4,Assassin's Creed 4) αλλα τα κουπονια αναβαθμισης εχουν λειξει μηπως υπαρχει καποιος αλλος τροπος να τα παρω φθηνοτερα και να μη δωσω ενα καρο λεφτα;

Η καλύτερη λύση που υπάρχει αν τα θες σε ψηφιακή μορφή  είναι οι προσφορές που τρέχουν ήδη (από 4 Ιουνίου και για 2 εβδομάδες) εν όψη της έκθεσης E3, αλλιώς θα πρέπει να ψάξεις για μεταχειρισμένα σε διάφορα καταστήματα.

Re: Κουπονια Αναβαθμισης Παιχνιδιων PS3 σε PS4

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
03
/16

georgemessa2012

67%
03 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
georgemessa2012
Αποδεκτή Λύση

Ευχαριστω, μαλλον το Assassin's Creed 4 θα παρω μεταχειρησμενο.

Εχω ακομα μια ερωτηση ασχετη: στο Battlefield 4 οταν το αγορασω στο PS4 θα εχω οτι ειχα και στο PS3 Add-Ons,οπλα,Level ή θα το αρχισω απο την αρχη;

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
Award Winner
10
/16

Ich_Baboulen

• Award Winner
94%
10 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Ich_Baboulen
Αποδεκτή Λύση

Νομίζω πως αν έχεις Premium στο Battlefield 4 μπορείς να μεταφέρεις τα στατιστικά σου δεν είμαι σίγουρος για τα unlocks. Δοκίμασε να κάνεις το ίδιο ερώτημα στο support της EA μέσα από το site τους ή μέσω twitter

Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση