Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 51

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
17 Ağu 2018
Ambeliana Tarafından

Ambeliana

73%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Monster hunter world hakkinda bilgi

2 Yanıt 49 Görüntüleme Oluşturuldu 17-08-2018
17 Ağu 2018
Ambeliana Tarafından

Merhaba.monster hunter world almayi dusunuyorum fakat kararsız kaldım.oyunu oynamış kişilerden bilgi almak istiyorum.demosunu denedim begendim diyebilirim fakat oyun parasını hakeder mi uzun bir oynanis sunar mi yoksa 10-20 saat oynadiktan sonra bayar mi.kendi deneyimlerinden bilgi verebilecek var mi?

0 Övgü Puanı
Cevap
ETİKETLER: Sosyal
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

EnesGmc06

89%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
EnesGmc06
Onaylanmış çözüm

Ben oynuyorum 34 saat oynanış sürem olmuş ve daha karakterimi, itemlerimi geliştirmem için yapmam gereken birçok şey var. Oldukça keyifli ve detaylı bir oyun. 150-200 saat ve daha da üstünde oynanış süreleri olan kişiler var ve hala keyifle oynuyorlar. Oyunda bir canavarı item geliştirirmek için defalarca kesmeniz gerekecek ama her defasında da farklı şeylerle karşılaşabiliyorsunuz. Örnek veriyorum siz bir canavarla kapışırken bir bakıyorsunuz bir canavar daha gelmiş sizin kesmeye çalıştığınız canavar ile kapışmaya başlıyorlar siz de o görselliğe vay canına dercesine izliyorsunuz. Farklı taktikler denemek istiyorsunuz bazen, tuzak kuruyorsunuz falan derken. Yani uzun lafın kısası detaylı bir oyun ve sürekli farm yapmanız gereken ama farm yapmaktan oyuncuyu kolay kolay sıkmayan bir yapısı var. Eğer türünün gerçekten hoşunuza gittiğini düşünüyorsanız bu tarz oyunlar size hitap ediyorsa oyun parasını hakediyor oldukça başarılı yapım olmuş.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
95%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Oyun çevre detayları olsun iz sürme diğer etkinlikler olsun güzel fakat düzenli bir taım arkadaş grubu olmayınca sıkıyor ve zorlayıcı olabiliyor (rastgele bağlanan oyuncular ile denge sağlanamadığı için hüsranla bitebiliyor canavar avı)

0 Övgü Puanı

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal