Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 31

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Playstation Staff
05 Ara 2017
Aerotheurge Tarafından

Aerotheurge

• Community Manager

PlayLink Topluluk Sayfasına Hoş Geldiniz!

[ Düzenlendi ]
12 Yanıt 579 Görüntüleme DÜZENLENDİ 19-04-2018
05 Ara 2017
Aerotheurge Tarafından

PlayLink arkadaşlarınız ile birlikte PlayStation deneyiminin doruklarına ulaşacağınız çok oyunculu oyunlardır. Hızlı testlerden, çok oyunculu maceralara kadar birçok oyunu içeren bu keyfe varmak için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kontrol cihazı olarak kullanın ve televizyonunuzun başında arkadaşlarınızla yeni bir deneyime hazır olun. Üstelik yeni oyunlar, Türkçe desteği ile herkesin daha fazla keyif alabileceği bir deneyim sunuyor.

• That’s You: En az iki, en fazla beş aile üyesiyle oynayabileceğiniz bu cesaret isteyen, eğlenceli test ile bilinmeyen yönlerinizi açığa çıkarın. Akıllı telefonunuzla veya tabletinizle bir selfie çekin ve birbirinden eğlenceli 1000’i aşkın soru, çizim ve mesajlaşma oyunu ile mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Ayrıca aşağıda PlayStation Türkiye ofisinde çektiğimiz That’s You videosunu bulabilirsiniz. Bu arada oyunun Türkçe Dublajlı olduğunu da hatırlatalım.

• Hidden Agenda: Film ve oyun konseptlerini bir araya getiren bu hikaye tarzındaki macera, sizi ahlaki ikilemlerle dolu bir dünyaya götürecek. En fazla altı oyuncu ile hikayeye yön verebilirsiniz ancak dikkatli olun! Hepiniz aynı tarafta olmayabilirsiniz. Türkçe altyazı desteği ile gelen Hidden Agenda için PlayStation Türkiye ofisinde çektiğimiz videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

• Knowledge is Power: Dikkatli olmanızı gerektiren, zorluklarla dolu birçok bilgi sorusunu yanıtlayarak rakiplerinizi zekanızla alt edin. Tek ihtiyacınız olan hız ve doğruluk. Knowledge is Power da That’s you gibi Türkçe Dublaj desteğiyle oyuncular ile buluşuyor. Birbirinden eğleceli soruları cevapladığımız ve aramızda yarıştığımız videomuzu aşağıda bulabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi ise 22.12.2017

• Frantics: Arcade tarzı eğlence ve popüler mini oyunların öne çıktığı Frantics'de sizi ve üç arkadaşınızı birçok zorlu mücadele bekliyor. Zafere ulaşmak için blöf yapın, savaşın, anlaşın ve işbirliği kurun ancak dikkatli olun! Esprili “The Fox” işleri kızıştırmayı bekliyor. Oyunun çıkış tarihinin 07.03.2018 olması planlanıyor.

Tüm oyunların üzerine tıklayarak PS Store sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için PlayStation PlayLink sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap
ETİKETLER: PlayLink
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Onaylanmış çözüm

Thats You yapımını arkadaşlar ile deneyimleme şansına erişmiştim ilk çıktığı zamanlar. Farklı ve eğlenceli bir yapı sunuyordu, eğlendirmişti. Hem biraz yaratıcılık da gerektiriyordu. 

Hidden Agenda için net bir yorum yapamıyorum ama en son olarak PS Türkiye'nin yayınladığı videoda biraz inceleme fırsatı buldum ve oyun gerçekten çok güzel duruyor.

İlk tanıtıldığında pek dikkatimi çekmemişti ancak kalabalık bir grup ile oynandığı zaman keyfinin daha çok çıkacağını düşünüyorum. Konsept güzel oturtulmuş. Bu tarz birazda aile içi yada çevredeki arkadaşlarımız ile etkileşim kurabileceğimiz bir altyapı ile bu oyunların sunulması gerçekten şu zamanlarda bulunması zor nimetlerden olarak görüyorum. Konu için teşekkürler @Aerotheurge

PlayLink Topluluk Sayfasına Hoş Geldiniz

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Akıllı telefonların kullanılması ile arkadaşlarımızla evde veya çevrimiçi toplanarak toplanarak oynayabileceğimiz her  kesimden oyunseverin zorlanmadan oynayabileceği yapımların artması güzel bir alternatif.

Türkçe oyunlar listemizde yerini alacak olan oyunlar artacak gibi gözüküyor

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

That's You! Deneyimi gerçekten çok eğlenceliydi. İster online arkadaşlarınızla istersenizde evinize gelen arkadaşlarınızla. Ben çok eğlenmiştim.

Türkçe Dublaj olmasınında benim açından en büyük artısı olan diğer bir yapımda Knowledge İs Power! 

Önümüzdeki dönemlerde PS Plus un vereceğini düşünsemde almayı ve oynamayı çok istediğim bir oyun. Bilgilendirme ve başlık içinde teşekkürler @Aerotheurge

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

EfeSavuran

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
EfeSavuran
Onaylanmış çözüm

Thats You oldukça eğlenceli bir oyundu, bu konsepti gayet beğendim. Oyunlar daha çok kişisel yapıya sahip oldukları için arkadaşlarla deneyimlenebilen oyun sayısı oldukça az. Fiziksel olmasa bile ekip halinde oynanabilen online oyunlar ya da co-op yapıya sahip oyunlar dışında oldukça azlar. Playlink ise fiziksel olarak yan yana arkadaşlarla oyun oynamanın en etkili hali bana kalırsa. Hidden Agenta ise yayımlanan ilk fragmanıyla ilgimi çekmişti, hem yapan ekibin Until Dawn'u yapmış olması hem de bir dedektiflik hikayesine yön verecek olmamız benim için artı bir puan. En kısa sürede alıp arkadaşlarımla oynamak için can atıyorum. Umarım bundan sonra da hem Sony tarafından hem de üçüncü parti şirketler tarafından desteklenmeye devam eder. Altyazı ve dublaj desteği olmasına da ayrı sevindim. Umarım Horizon vakası bir daha yaşanmaz ve çıkan tüm özel oyunları kendi dilimizde oynama imkanımız olur.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
07
/16

denisvuich

• MVP
99%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Knowledge is Power çok eğlenceli bir parti oyunu olacak. Çıkışına çok az kaldı. Şimdiden tanışmanızı öneririm. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Fazlasıyla eğlenceli duruyor, özellikle tam parti ortamında oynamalık.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
96%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Olası bir Plus a sunulma ihtimali olursa güzel etkinlikler yapabiliriz hoşuma gitti 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Playstation Staff
Community Manager

Aerotheurge

• Community Manager
Aerotheurge
denisvuich
Onaylanmış çözüm

Selamlar herkese, bu hafta içinde YouTube sayfamızda belki bir sürpriz bulabilirsiniz. Takipte kalmanızı tavsiye ederim.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
MVP
08
/16

unsalsrtprk

• MVP
97%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
unsalsrtprk
Aerotheurge
Onaylanmış çözüm

Videoyu merakla bekliyorum. 

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Aerotheurge
Onaylanmış çözüm

Bak şimdi heyecanlandım :)

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
06
/16

Oyunkurdu

95%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Oyunkurdu
Onaylanmış çözüm

@denisvuich @MaviSiyah@unsalsrtprk 

PS Plus ın vereceğini düşünsemde vermeye bilir. Türkçe Dublajlı olması yönünden aklımda olan bir oyun. Bende çok isterim eğlenceli olacaktır.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Playstation Staff
Community Manager

Aerotheurge

• Community Manager
Aerotheurge
Onaylanmış çözüm

Herkese Günaydın,

Knowledge is Power video'sunu YouTube kanalımızda, başlıkta veya hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İyi Eğlenceler

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal