Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 18

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
17 sty 2019
Przez solaris_gamer

solaris_gamer

22%
02 Ranga
Postęp

PS4 Pro 7216B - brzęczenie / piszczenie cewki

1 ODPOWIEDŹ 87 Wyświetleń Stworzony miesiąc temu
17 sty 2019
Przez solaris_gamer

Cześć wszystkim.

Właśnie uruchomiłem moją pierwszą grę na PS4 Pro 7216B i moją uwagę przykuł specyficzny dźwięk brzęczenia z wnętrza konsoli. Szukając źródła problemu po minucie dowiedziałem się że to cewka wydaje taki dźwięk i tylko w tytułach dostosowanych do konsoli Pro.

Na własnym przykładzie sprawdziłem jak intensywność zmienia się przy zmianie ustawień 60/30fps i czy dźwięk od razu znika po zamknięciu gry.

W sieci pojawiło się wiele zgłoszeń tego problemu z PlayStation 4 Pro i jest mała szansa że po wymianie na nową dostaniemy sprzęt pozbawiony tego problemu, o czym informują inni którzy kilka razy wnosili o wymianę konsoli.

Tak więc ja poproszę sklep o zwrot pieniędzy i na stałe rozstaję się z wersją Pro. Nie oczekuję odpowiedzi na ten post, chcę po prostu przestrzec innych użytkowników że ich problem nie jest odosobniony.

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: System

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
05
/16

CYNGIEL1_

88%
05 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_
Zaakceptowane Rozwiązania

Dzięki za ten wpis.

Dobrze byłoby jakbyś jeszcze poinformował nas, jak wyglądał dalszy przebieg twojej reklamacji.

Czy udało się odzyskać pieniądze i na jaki zapis gwarancji, czy też rękojmi się powołałeś.

Co do samej usterki, to aż dziw bierze, że Sony wypuściło jak się wydaje tak niedopracowany produkt.

Odpowiedz
0 Kudos

PS4 Pro 7216B - brzęczenie / piszczenie cewki

[ Edytowane ]