Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 12

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
11 mar 2017
Przez Speed664Team

Speed664Team

88%
02 Ranga
Postęp

PS4 obsługa klawiatury i myszy !

7 Odpowiedzi 7 442 Wyświetleń Stworzony 11-03-2017
11 mar 2017
Przez Speed664Team

Ostatnio postanowiłem kupić  klawiaturę bezprzewodową do ps4, żeby korzystać z przeglądarki czy tez ułatwić sobie pisanie na czacie. Klawiatura to logitech K400+, która posiada touchpad. Problem polega na tym, ze touchpad nie działa z przeglądarką ps4. No ale  pomyślałem ze jak sony nie dodało obsługi touchpada nawet w padzie w systemie, to tym bardziej ten z klawiatury chodził nie będzie. Na drugi ogień  poszła mysz R.A.T 7, lecz niestety nie działa ona w przeglądarce konsoli, mimo tego, że w opcjach konsoli jest do wyboru czy mysz dla prawo czy leworęcznych.

Myślę, że ktoś tu zapomniał o wsparciu urządzeń wskazujących, jakimi są klawiatury smart, o myszkach nie wspomnę...

Moje pytanie jest takie, czy w przyszłości będzie możliwa obsługa touchpadem przeglądarki  lub  wsparcie dla jakichś myszek, czy raczej touchpad  w padzie jest tylko w celach marketingowych, a przeglądarkę niestety musimy obsługiwać analogiem.

Jeśli ktoś ma jakie przydatne info, to z góry dzięki

ODPOWIEDŹ
ETYKIETY: System

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
05
/16

Demokles

• Award Winner
90%
05 Ranga
Postęp
Demokles
Zaakceptowane Rozwiązania

Klawiatura i mysz do przeglądarki w PS4???

Ktoś tu pomylił przeznaczenie...

Odpowiedz
0 Kudos

Baza:  www.ofps.pl 

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Speed664Team

88%
02 Ranga
Postęp
Speed664Team
Demokles

Nikt nic nie pomylił. Dostaliśmy możliwość korzystania z twitcha,, youtuba , czy tez zwyklej przeglądarki. Pisanie na padzie to porażka, kolega jak chce może sobie pisać na padzie , ja wole 100 razy wygodniejsze rozwiązanie jakim jest klawiatura . Pozdrawiam :)

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Pedrosa2646

24%
02 Ranga
Postęp
Pedrosa2646

Witam,
Z ciekawości podłączyłem myszkę i klawiaturę do PS4 w celu sprawdzenia czy będzie dało się obsłużyć przeglądarkę wykorzystując znane z PC urządzenia. Klawiatura działa bez problemów, da się pisać w oryginalnej przeglądarce www od PS4. Myszka jest również prawidłowo wykryta (podświetlenie działa i wyświetla się komunikat o połączonym urządzeniu), ale nie działa w tej aplikacji. Próbowałem już z różnymi myszkami (Razer DeathAdder 2013, Microsoft Sidewinder X5, chiński 4WORLD) i wszystkie działają tak samo, czyli są wykrywane ale nie działają. Mam pytanie dla osób, które już próbowały podłączać myszki do PS4, czy to normalne? Wydaje mi się, że po prostu oryginalna przeglądarka www od PS4 nie wykorzystuje myszki. Uprzedzam pytania... Nie chcę grać za pomocą myszki i klawiatury, jednak przeglądanie stron z rodziną na dużym TV za pomocą pada może być lekko frustrujące, a nie chce mi się za każdym razem odłączać konsoli i podłączać PC'ta.

To jak to w końcu jest? Mysz jest obsługiwana w przeglądarce PS4, czy też nie?

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Pedrosa2646

24%
02 Ranga
Postęp
Pedrosa2646

Witam,
Wczoraj postanowiłem bardziej przyjrzeć się zagadnieniu mysz i klawiatura w systemie PS4. Dowiedziałem się, że gra pt. "War Thunder" obsługuje popularne "pecetowe" urządzenia. Okazało się, że po podłączeniu klawiatury i myszki tak jak już wcześniej wspominałem nie działa gryzoń w przeglądarce www od Sony, jednak w grze War Thunder bez problemu owe urządzenia zadziałały, więc po prostu przeglądarka w systemie PS4 nie jest kompatybilna z mychą :) Mam nadzieję, że Sony w końcu to naprawi, więc APELUJĘ wydajcie jakoś aktualizację i naprawcie problem!

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

ZAKURWIAM

64%
02 Ranga
Postęp
ZAKURWIAM

polecam

Hama Speedshot converter ultimate (PS4/Xbox One)

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Prutj3r

25%
02 Ranga
Postęp
Prutj3r

Podpinam się do pytania.. Planowana jest aktualizacja, która będzie wspomagała klawiatury smart (np. w przeglądarce)? PS4 jest wielofunkcyjną maszyną, przyda się takie udogodnienie ;)

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Speed664Team

88%
02 Ranga
Postęp
Speed664Team
Prutj3r

Większość chyba kupuje takie rzeczy jak cronus max plus , żeby podpiąć klawiaturę i myszkę. Trochę zrypali sprawę ale to sony, trzeba się nastawić na dodatkowe akcesoria.

Odpowiedz
0 Kudos