Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 20

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
13 sty 2019
Przez san0v32

san0v32

28%
02 Ranga
Postęp

Problem z cyklicznym błędem Ce-34878-0

7 Odpowiedzi 173 Wyświetleń Stworzony 13-01-2019
13 sty 2019
Przez san0v32

Witam ma ktoś pomysł jak się pozbyć tego błędu z góry uprzedzę, że próbowałem już : Raz Inicjacji PS4 z trybu bezpiecznego raz z ustawień dwa razy instalowałem grę od początku raz mam najnowszą aktualizację system 6.20 oraz najnowszą wersje gry aktualnie RDR2 z tym błedęm borykam się od kiedy kupiłem konsole ale aktualnie staje się to nie do zniesienia przy Horizon Zero Dawn ten problem występował raz na dwie godziny, godzinę ale przy RDR2 potrafi dosłownie co 5 minut.. Miałem ten błąd w każdej ogranej grze na PS4 zero przyjemności z gry jak co chwile trzeba się martwić o zapis gry itp. Próbowałem też odbudowę bazy danych z trybu bezpiecznego i odłączenie konsoli od sieci kilka dni temu przeczyściłem wentylator i radiator sprężonym powietrzem i ogólnie przeczyściłem nic nie pomogło pomocy!

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
08
/16

Burzumicon

• Award Winner
99%
08 Ranga
Postęp
Burzumicon
Zaakceptowane Rozwiązania

Próbowałeś zgłosić ten problem przez formularz kontaktowy do COK? Zawsze możesz spróbować oddać do sklepu na gwarancję, lub zażądać wymiany na sprawną na podstawie rękojmi (niezgodność towaru z umową).

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

san0v32

28%
02 Ranga
Postęp
san0v32

Próbowałem inny to na końcu wyskoczył komunikat zapłać 640 złoty a wymiana nie idzie w grę na gwarancje bo już się skończyła. Wysłałem to zgłoszenia dziękuje zobaczymy co dalej.

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
05
/16

CYNGIEL1_

89%
05 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

Ostatecznie, zainstaluj system od nowa z punktu siódmego trybu bezpiecznego konsoli.

Utracisz wszystkie swoje zapisy gier i gry (trzeba je ponownie instalować z płyt i ze sklepu PS STORE).

Tak więc zrób sobie kopię zapisów na pendrivie.

Plik do ponownej instalacji systemu pobierz z tej strony (nie polskiej, bo są błędne).

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

Plik systemowy jest na samym dole strony i wynosi 980 MB (to nie jest plik aktualizacyjny u gry strony 480 MB).

Pobrany plik umieść na pendrivie sformatowanym FAT32.

Utwórz katalog PS4 a w nim katalog UPDATE a w nim pobrany plik (wszystko z wielkich liter).

Zawsze warto spróbować nowej instalacji systemu, jak nic nie pomaga.

Nowo zainstalowany system, będzie w najnowszej wersji.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

san0v32

28%
02 Ranga
Postęp
san0v32
CYNGIEL1_

Własnie sobie wszystko kończyłem przygotowywać na jutro i dam znać co i jak na reddit znalazłem jeszcze jedne sposób ale najpierw sprawdzę twój pomysł chodź wydaje mi się, że to nie pomoże ale zobaczymy. Mam gotowy save gry na pendrive i ten plik systemowy ( 980 MB ). 

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
05
/16

CYNGIEL1_

89%
05 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

Podaj ten sposób z reddit, zawsze czym więcej rozwiązań danego problemu, tym lepiej dla odwiedzających forum z podobnym problemem.

Niestety ten błąd pojawia się już od kilku lat na konsolach zupełnie przypadkowo i jak na razie nie ma jakiejś skutecznej w stu procentach metody, aby się go pozbyć.

Ja na swojej nowo zakupionej konsoli miałem go zaraz na początku....jednak na szczęście już mnie nie męczył więcej.

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

san0v32

28%
02 Ranga
Postęp
san0v32

Dalej mnie męczy ten błąd wygląda na to, że nie ma stu procentowego sposobu żeby się go pozbyć ale w moim przypadku szereg czynności które opiszę niżej pomógł trochę go "uspokoić" i wyskakuje trochę rzadziej..

> Pobrałem z linku kolegi cały system ( 980 MB ).

> Sformatowałem pendrive'a FAT32.

> Zrobiłem kopie zapasową.

Otworzyłem katalog PS4 a w nim katalog UPDATE a w nim pobrany plik z systemem.

> Tryb bezpiecznego opcja 7 inicjacja.

> Podczas konfiguracji użytkownika pomijamy wszystko nie łączymy konsoli z internetem.

> Zainstalowałem grę bez internetu.

> Pobieramy najnowszą aktualizację do gry wcześniej łączymy się z internetem oczywiście.

> Włączamy nową grę i czekamy aż sama zrobi pierwszy zapis.

> Podmieniamy zapis gry na ten który zrzuciliśmy sobie na pendrive'a.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
05
/16

CYNGIEL1_

89%
05 Ranga
Postęp
CYNGIEL1_

Szkoda, że jednak zainstalowany system na nowo, nie rozwiązał  do końca problemu :(

Skoro miałeś często ten błąd od razu po zakupie konsoli, mogłeś jednak coś działać w temacie jej wymiany.

Mogłeś dla sprawdzenia pograć trochę od nowa w grę, bez wgrywania twoich zapisów.

Możliwe, że w jakiś sposób same zapisy są również"skażone" tym błędem.

Oczywiście to już tylko takie domysły...

Ale zawsze warto sprawdzić.

Sprawdź wobec tego na innej nowo zainstalowanej grze, bez Twoich wcześniejszych zapisów.

Wszystko wygląda więc na to, że skoro nowy system nie zdał do końca egzaminu to problem może leżeć też w samym dysku twardym, może ma jakieś błędy.

No nic jak na razie trudno mówić, że problem jest rozwiązany i możesz jedynie liczyć na to, że może się uspokoi, ponieważ nie ma na razie chyba dostępnego rozwiązania całkowicie go eliminującego.

Zawsze można liczyć, że nowsze OFW może coś poprawi.

Nie podzieliłeś się z nami tym sposobem z reddita....

Poza tym, ciągle pojawiający się ten błąd raczej skutecznie zniechęca do gry na takiej konsoli, ja zdecydowałbym się chyba jednak na oddanie jej do serwisu.

Wcześniej wymieniłbym twardy dysk, aby wykorzystać wszystkie dostępne metody na jego wyeliminowanie.

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]