Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 18

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07 Tem 2015
windosoria Tarafından

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Topluluk Sayfası Görüş ve Önerileri

29 Yanıt 2.805 Görüntüleme Oluşturuldu 07-07-2015
07 Tem 2015
windosoria Tarafından

Selam sevgili topluluk üyeleri,

Forum sayfamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için sonsuz teşekkür ederiz! Dönem dönem sizlerden bir çok öneri mesajı aldım, bunlardan bir çok projeyi hayata geçirdik. Önerileriniz için sonsuz teşekkür ederiz. Bu konuyu herkesin forum sayfası ile ilgili görüş ve önerilerini paylaşmaları için açmaya karar verdim. Öncelikle şunu hatırlatalım, düşünce ve önerilerinizi mutlaka topluluk yöneticileri işe paylaşın veya öneri, istek ve dileklerinizin son durumunu yönetici ile istişare edin. Yönetici haricinde verilen bütün sözler sadece öneridir. Bütün üyelerin düşünceleri eşit anlamda önemlidir ve dikkate alınır.

Bazılarımız kötü günlerimizde şikayet etmeyi severiz. Mesela forum bazen yavaş olduğunda, saçımızı başımızı yolmak isteriz. Bu durumlarda oldukça detayı bir şekilde durumu dile getirelim. Trol veya her hangi kötü söz ve suçlamadan uzak duralım. Ayrıca problemleri dile getirirken olumlu ve yapıcı olalım.

Forum'da yaşadığınız problemler haricinde, fikir ve önerilerinizi de paylaşın. Aktivite ve etkinlik isteklerini buradan bize yazın. Mesela, bir çoğunuz geçmiş zamanda düzenlediğimiz yarışmaları sevdiğinizi paylaştınız. Herhangi birini tekrarlamak isterseniz, bunu belirtin. Elimizden geleni yaparız. :Thumbs:

İyi sohbetler! İyi paylaşımlar.

Topluluğumuzu geliştirmek ve güzelleştirmek amacıyla...:Thumbs::Help::Peace::BigGrin:

Cevap
ETİKETLER: genel
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
08
/16

omrkcmn

• Beta Tester
96%
08 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
omrkcmn
Onaylanmış çözüm
En önce ilk önce ne olursa olsun ilk ve ilk mobil versiyona el atılmalı.Mobil versiyon hiç kullanışlı değil.

Türkçe değil vs vs.Bu önerimi yetkili arkadaşlara iletirsen mutlu olurum.
0 Övgü Puanı

Ynt: Topluluk Sayfası Görüş ve Önerileri

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
06
/16

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
windosoria
Onaylanmış çözüm

Mobil versiyon üzerinde hali hazırda çalışmalar devam ediyor ama bu uzun vadeli bir proje. Kullanıcı kitlemiz büyük olduğu için çok planlı bir çalışma ama bu konuda gelişmeleri göreceksiniz.

Dil konusuna gelince, bir çok bölüm çeviri yapıldı, arada gözden kaçanlar olmuş. Ben bir kısmını toparladım, eğer daha gözden kaçanlar varsa buradan onları ekran görüntüsüyle bana yollar mısın?

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

gokberk_g

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
gokberk_g
Onaylanmış çözüm

sevgili playstation,

benim önerim daha çok sosyal içerikli. Türkiye  konsol oyuncularının sayısının bir hayli fazla olmasına karşın kullanıcılarının çoğunlukla sağlıklı şekilde bir araya gelemediği bir ülke. kendimden örnek verecek olursam ps forum vasıtasıyla psn hasabıma birçok oyun arkadaşı ekledim çok güzel fakat hiçbirini tanımıyorum. acaba ps forum bazı interaktif sözlükler yada büyük forum siteleri gibi yıllık zirveler düzenleyebilir mi ? 

bu şekilde daha fazla oyuncu ile tanışma ve oyun oynama imkanı bulunabilir.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
06
/16

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
windosoria
Onaylanmış çözüm

Merhaba sevgili @gokberk_g

Harika bir fikir. Kesinlikle bu olabilir. Yıl içerisinde bir çok etkinlik düzenliyoruz. Amacımız bunların sayesinde insanların birbiriyle tanışması. Zaten bizde Forum sayfamızın herkesin uğradığı bir mekan, diğer PlayStation üyeleriyle tanıştıkları bir ortam olmasını diliyoruz. Bunu mutlaka değerlendirelim.

Birde bazen Forum'dan arkadaşlarımız sevdikleri oyunlara arkadaş eklemek için ayrıca konu açıyorlar. Bunlara bakma fırsatınız oldumu?

Örnek @Hasan-Y7 arkadaşımızın açtığı FIFA Turnuvası konusu: http://community.eu.playstation.com/t5/PSN-Etkinlikler/FIFA-15-Turnuvas%C4%B1-Round-1/m-p/23091333/h...

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
06
/16

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
windosoria
Onaylanmış çözüm

Şöyle bir not daha eklemek istiyorum. Kulağıma duyumlar geldi, aramızdan bazı üyeler başka üyelere hediye veya forum'da özel statü konusunda sözler veriyormus. Hiç bir şekilde yönetici haricinde kişilerin verdikleri sözlere güvenmeyin, mutlaka durumu yönetici ile konuşun. Bütün kararları hayata geçirecek kişi forum sayfamızın yöneticileridir.

:Thumbs:

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

republic1987

• Beta Tester
93%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
republic1987
Onaylanmış çözüm
Bu bahsettigin DENSIZLERI cok iyi taniyorum!

windosoria yazdı:

Şöyle bir not daha eklemek istiyorum. Kulağıma duyumlar geldi, aramızdan bazı üyeler başka üyelere hediye veya forum'da özel statü konusunda sözler veriyormus. Hiç bir şekilde yönetici haricinde kişilerin verdikleri sözlere güvenmeyin, mutlaka durumu yönetici ile konuşun. Bütün kararları hayata geçirecek kişi forum sayfamızın yöneticileridir.

:Thumbs:

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07
/16

Alondate31

95%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Alondate31
Onaylanmış çözüm

@omrkcmn 'ın da dediği gibi mobil versiyon hiç kullanışlı değil. En baba telefonda, tablette bile kasıyor sayfa ya da düzgün çalışmıyor

Forum haricinde benim en çok yakındığım konulardan biri de arada piyango gibi sağdan soldan çıkan aşırı derecede saygısız kullanıcılar. Adamın teki bir sorun yaşıyor, gelip burda atarlanıyor küçük çocuklar gibi, yardım etmeye çalışınca daha beter kızıp bu sefer özelden rahatsız etmeye başlıyor. Özellikle son zamanlarda çok fazla denk gelmeye başladılar. Şu insanlarımıza biraz saygı öğretebilseydik çok iyi olurdu.

Bir de şu son haftalardaki "göç" yaşanmasaydı çok iyi olurdu

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

serkanp2012

93%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
serkanp2012
Onaylanmış çözüm

Siz gerçekten öneri mi istiyorsunuz yoksa laf olsun diye mi actiniz bu konuyu çok merak ettim. Kredi kartı sorunuyla ilgili kaç tane mesaj attım yönetici olarak zahmet edip de mesajım a göz atıp geri dönüş zahmetini gostermedin yönetici bey.dikkat ettim forumu inceledim kredi kartı sorununda hiçbir gelisme yok ikinci kredi kartını çıkardım sırf Playstation store dan alışveriş yapmak için hala kredi kartı geçersiz uyarısını alıyorum burda cevap yazan arkadaşların dediği yöntemleri ikinci kredi kartimda da denedim sistem hala kabul etmiyor kartimi ne plus üyelik alabiliyor um ne de oyun alabiliyirum.mecburen arkadaşımın hesabı ile oyun oynamak zorunda kalıyorum. Bu kadar rezalet bir durum olamaz bedava oyun diye rocket league oyunu verdiniz nmeshur severler iniz sayesinde oyun oynayamiyoruz.plus için o kadar para alıyorsunuz verdiğiniz hizmet biz oyuncuları rezil etmekten başka bir işe yaramıyor.artik gerçekten sinirliyim bir haftadır kendi paramizla rezil edilmekten bıktım anca göstermelik üyelere hediye vs vermeye herseyi günlük gulistanlik göstermeye çalışıyorsunuz siz bize değer veriyorsaniz şu hediye olayını bırakın ücretsiz oyun muhabbetini bırakın da bize adam gibi hizmet verin.musteri memnuniyeti diye birşey olduğuna inanmıyorum sizin vizyonunuzda öyle olsa biz Playstation severleri bu kadar zor durumda bırakıp sessiz kalmazdiniz yok sorunlarınızı yetkili birimlere bildiriyor vs gibi oyalama taktikleri ile biz oyuncuları daha fazla zor durumda bırakmayın herkes işini düzgün yapsın üzerine düşeni yapsın ben nasıl sizin cihazının oyununuzu plus inizi aliyirsam(almaya) çalışıyorsm siz de göreviniz tam yapın. 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

republic1987

• Beta Tester
93%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
republic1987
Onaylanmış çözüm

@serkanp2012  Merhabalar.

Öncelikle forumumuza Hosgeldin.

Sunu belirtmek isterim ki forum yoneticimiz bir Bayan ve hassasiyet gostericeginden suphem yok.

Konuya giricek olursak eger ; senin gibi kredi karti sorunlari ile karsilasan bir cok arkadasimiz var oncelikle bunu da bilmeni isterim.

Ve forum yoneticilerinin sorunlari kayit alip iletmekden baska yapacaklari birsey olmadigini ve yoneticilerinden en alt kademeye kadar herkesin Sony in bunyesinde bir calisan oldugunu da bilmeni isterim ve buna nezaketen sorununu dile getirmen ve sikayetin var ise de forum yoneticisine sinirlenerek degil de sony ye ya da sikayet etme kurumlarina izahini yapabilirsin ve bu senin en dogal hakkindir.

Ve senin sorunun ile ilgili saglikli bilgi alabilmen icin oncelikle gorusmen gereken yer burasi degil 444 Sony numarali hatti ariyarak bilgilerini vermen dogrultusunda yardim alabilmendir.

Saygilar.

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

serkanp2012

93%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
serkanp2012
Onaylanmış çözüm

O verdiğin musteri hizmetleri numarasi boş ve vasifsiz konuya hakim olmayan kişileri koymuşlar milleti yanlış yonlendirmekten başka birşey yaptıkları yok daha psn store için hangi kartların geçtiğini bilmekte acizler ki biz müşterilere adam gibi hizmet versinler. Yöneticinin bayan ya da erkek olmasi benim için çok da önemli değil ben burda sadece yaşadığım sıkıntıyı çözmeye yardimci olacak bir muhattap arıyorum. Ilgın için teşekkür ederim ancak genel olarak hak arama konusunda sessiz bırakılma gibi bir durumla toplum olarak karşılaştığımız için onlar ne dayatirsa biz sesimizi cikarmadigimiz için bunlar başımıza geliyor zaten Türkiye olarak yaşadığımız bu sorunlar 3. Sınıf ülke olarak goruldugumuzun açık kaniti.ucuk oyun fiyatları Sony nin yetersiz server lari plus rezaleti kredi kartı sorunu musteri hizmetleri fiyaskosu vs vs.bu sorunlar uzayıp gidiyor hakkım olanı istemek normal bir durum fazlası onların oksun.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

republic1987

• Beta Tester
93%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
republic1987
Onaylanmış çözüm

@serkanp2012  

444 76 69 ararmisin.

Calisma saatleri ; Pazartesi-Cumartesi 09:00-21:00

Buradan teknik olarak kimse senin sorununu cozemez sonucta kredi karti bilgilerin vs. O yuzden guvenligin icin senin musteri hizmetlerini arayip gorusmen gerekiyor.

Saygilar.

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
06
/16

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
windosoria
Onaylanmış çözüm

@Alondate31 merhaba, düşüncelerin için teşekkürler. Mobil versiyonun daha iyileşmesi ve kullanışlı olması için çalışmalar sürüyor. Biz de bunu size en kısa zamanda sunmayı diliyoruz fakat çok detaylı bir proje olduğu için biraz uzun sürüyor. Malumunuz 13 farklı dilde servis veriyoruz. O yüzden biraz sabrınızı rica ediyoruz.

İkinci konu çok önemli. Paylaştığın için teşekkürler. Lütfen özelden veya konu altında uygunsuz içerik paylaşan veya rahatsız edici sözler ve hareketlerde bulunan bütün üyeleri yöneticiye iletin. Onlar gerekeni yaparlar. Bugüne kadar çok nazik davrandık ama topluluk sayfamızın güvenliğini ve sıcak ortamını korumak için artık gerekeni yapmak durumundayız. Tabii bazen sinirimiz bozulabilir, sorunlarımıza çözüm bulamayınca asabımız bozulur ama bunu asla başka üyelere yansıtmamalıyız ve düşüncelerimizi yazarken oldukça nazik ve yapıcı olmaya dikkat etmeliyiz. Eğer farklı bir durum var ise senden bu kişileri mesaj içerikleri ile birlikte rapor etmeni rica ediyorum. Şunuda hatırlatalım ki bütün üyeler eşittir ve herkesin düşüncesi önemlidir.

Son olarak, forum sayfasında göç gibi bir durum söz konusu olamaz. Forum sayfamızın kapısı herkese açıktır, kimseyi burada kalmak için zorlayamayız, herkes kendi için en iyisini yapmakta özgürdür. Forum sayfamız büyümeye ve gelişmeye devam edecek. Bazen değişiklikler olabilir, bunları kucaklamalıyız bence. :)

@serkanp2012 Düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler. Bu konu topluluk sayfası ile ilgili görüşler için açıldı. Kredi kartı ile ilgili yaşadığın problemi anlıyorum ve bunu Sony PlayStation bünyesinde gerekli yetkililere ilettiğimizden emin olmanı rica ediyorum. Bu konu ile ilgili çeşitli çalışmalar yapılıyor. Bu gibi durumlarda belirli kısıtlamalar olabiliyor ama Sony PlayStation tabiki size en iyi hizmeti vermek istiyor. Malesef forum sayfası üzerinden biz sizin özel hesabınızla ilgili bilgi veremiyoruz. @republic1987 arkadaşımın önerdiği gibi müşteri hizmetlerine başvurmanızı rica ediyoruz.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

serkanp2012

93%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
serkanp2012
Onaylanmış çözüm

Ilginiz için sağolun verilen musteri numarasini zaten aramistim ama sonuç alamamistim

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
03
/16

serkanp2012

93%
03 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
serkanp2012
Onaylanmış çözüm

Üyelerin sorunları ile daha çok ilgilenilsin ve hızlı çözümler bulunsun unutulmasin ki bir arkadaşın yaşadığı bir sorunu yarın birgün biz de yaşayabilir iz

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

Hasan-Y7

89%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Hasan-Y7
Onaylanmış çözüm

@serkanp2012 Merhabalar.

Bu forumda herkes bildiği ve yardımcı olabileceği konularda fikir ve önerilerini sorunu olan arkadaşlarla paylaşıyor bu konuda kesinlikle şüpheniz olmasın.

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07
/16

Alondate31

95%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Alondate31
Onaylanmış çözüm

@kijthae süper yazmışsın eline sağlık :) yaklaşık 2 senedir bu forum böyle ben fazlasıyla alıştım

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

gokberk_g

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
gokberk_g
Onaylanmış çözüm
özellikle burayı sony müşteri hizmetleri bizide live chat destek ekibi sanan bazı yeni üyeler var ki yazdıkları gerçekten çekilmez oluyor. Birde cihazları basit müdahalelerle onarılamayacak düzeye gelmiş garantili olduğu halde yetkili servisine götürmektense burada yardım arayan cevap alamayıncada sitemkar mesajlarla forumu işgal edenler var. dijital oyun konusu ise mesela bende fiyat politikasından şikayet ediyorum ama dijital oyunda almıyorum. hem şikayet edip hemde almak ayrı bir ironi zaten
0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

humuluslupus08

96%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
humuluslupus08
Onaylanmış çözüm

Sonuçta burasi herkesin düşüncesini ve bilgisini paylaştığı bir forum iyi ve kötü eleştiri de yapılır övgü de verilir yeri geldiğinde kimse kimseye yardım etmek zorunda da değil

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

gokberk_g

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
gokberk_g
Onaylanmış çözüm

yanlış anladın @humuluslupus08

Herkes fikrini belirtebilir eyvallah ama ps4'ün içine bozuk para kaçtı napayım ? gibi konularda açılmamalı. Arada bir Birleşik Krallık Ve  İrlanda Forumlarınıda okuyorum. Adamlar baya oyun dünyası üzerine sıkı sohbetler yapıyorlar. Bizde bu yok. Ben şahsen böyle sohbetlerin olmasını isterim.

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

humuluslupus08

96%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
humuluslupus08
Onaylanmış çözüm

Sonuçta buraya ilk kez ve yardım almak amacıyla giren üyeler olabilir

Bahsettiğin ingilteredeki forum yaklaşık on senedir faal ve birçok şey oturmuş orda ordaki profilin bu forumda olmasi uzun zaman ister

Demek istediğim baktın saçma konu açılmış sana göre cevap verme neden elestiriyorsun 

Herkes istediğini paylaşır 

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal