Katılmak ister misin??

Devam etmek için giriş yap

• 68

Son 1 saat içerisinde yeni mesajlar

• Dakikalar içerisinde cevap alın

• 92%

Mesajların yüzde 92% 'i cevaplandı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
07 Tem 2015
windosoria Tarafından

windosoria

• Beta Tester
97%
06 RÜTBE
RÜTBE DURUMU

Topluluk Sayfası Görüş ve Önerileri

29 Yanıt 2.800 Görüntüleme Oluşturuldu 07-07-2015
07 Tem 2015
windosoria Tarafından

Selam sevgili topluluk üyeleri,

Forum sayfamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için sonsuz teşekkür ederiz! Dönem dönem sizlerden bir çok öneri mesajı aldım, bunlardan bir çok projeyi hayata geçirdik. Önerileriniz için sonsuz teşekkür ederiz. Bu konuyu herkesin forum sayfası ile ilgili görüş ve önerilerini paylaşmaları için açmaya karar verdim. Öncelikle şunu hatırlatalım, düşünce ve önerilerinizi mutlaka topluluk yöneticileri işe paylaşın veya öneri, istek ve dileklerinizin son durumunu yönetici ile istişare edin. Yönetici haricinde verilen bütün sözler sadece öneridir. Bütün üyelerin düşünceleri eşit anlamda önemlidir ve dikkate alınır.

Bazılarımız kötü günlerimizde şikayet etmeyi severiz. Mesela forum bazen yavaş olduğunda, saçımızı başımızı yolmak isteriz. Bu durumlarda oldukça detayı bir şekilde durumu dile getirelim. Trol veya her hangi kötü söz ve suçlamadan uzak duralım. Ayrıca problemleri dile getirirken olumlu ve yapıcı olalım.

Forum'da yaşadığınız problemler haricinde, fikir ve önerilerinizi de paylaşın. Aktivite ve etkinlik isteklerini buradan bize yazın. Mesela, bir çoğunuz geçmiş zamanda düzenlediğimiz yarışmaları sevdiğinizi paylaştınız. Herhangi birini tekrarlamak isterseniz, bunu belirtin. Elimizden geleni yaparız. :Thumbs:

İyi sohbetler! İyi paylaşımlar.

Topluluğumuzu geliştirmek ve güzelleştirmek amacıyla...:Thumbs::Help::Peace::BigGrin:

Cevap
ETİKETLER: genel
İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
05
/16

gokberk_g

88%
05 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
gokberk_g
Onaylanmış çözüm

@kijthae rütbe olayını çok kafaya takmamak gerekir eğlence olsun diye konulmuş sembolik birşey sonuçta. Ama dediğin doğru arkadaşlarımız ilgilerini çeken veya yardım edebilecekleri başlıkların altına yazarlarsa daha sağlıklı olur.

0 Övgü Puanı

Ynt: Topluluk Sayfası Görüş ve Önerileri

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Beta Tester
07
/16

Maglve666

• Beta Tester
94%
07 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Maglve666
Onaylanmış çözüm

Ps 4'ü yeni aldım sayılır. Konuya çok hakim değilim biraz inceleyebildim, yanlışım varsa affola...

Ben Ps 4'te oyun firmalarının ya da Sony'nin ödüllü turnuvalarını görmek istiyorum(katılım 5 tl gibi cüzi rakamlarla sağlanır, oyun içi veya oyun dışı ödüller verilebilir), toplulukla alakası var mı bilmiyorum ama.... Bu muhteşem olurdu.. Rekabeti üst düzeye çıkaracak, ayrıca yeni bir gelir kapısı olabilecek bir şey Ps için. Yani atıyorum Store'dan 500'tl değerinde hediye çeki için Bf 4, bir Fifa mücaadelerini düşünsenize, ne kadar harika olurdu...

Ve bir de site içi bir şey söylemek isterim: Daha aktif bir forum için bir şeyler yapılmalı, Ps gibi bir konsolun forumu daha canlı olmalı, insanlar tanışabilmeli, oyun üzerine sohbet edebilmeliler.

0 Övgü Puanı

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

kijthae

92%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kijthae
Onaylanmış çözüm
Forumun Özeti

1 plus oyunlarından şikayet
2 acil yardım , bir bakarmısınız gibi konular
3 forumu okuyan diğer insanlarında müşteri olduğunu unutarak müşteri hizmetleri gibi davrananlar
3 benim ilkokuldan terk dedem yapabiliyorken kredi kartının üzerinde yazan bilgileri doğru giremeyip kredi kartını online alışverişe açamayanlar sonrada bizi üçüncü sınıf ülke görüyorlar diye ağlayanlar
4 şu oyunumu yoksa bu oyunumu alayım diye soranlar
5 playstationım sehpada güzel Durmuş mu , annem playstationı sarı bezle silmiş , dualshock şarzda oynasam ne olur , PlayStation neden cd okumuyor gibi konu açanlar
6 Sony neden dijital oyunları pahalı satıyor diye söylenip sonrada bütün oyunlarımı dijital alıyorum hard disk önerin diyenler

Bence forum kategorileri biraz değişse mesela her oyunun bir forumu olsa bu kadar geniş Kapsamlı olmasa kategoriler bu Tür konular filtrelenir

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
04
/16

kijthae

92%
04 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
kijthae
Onaylanmış çözüm
Birde forumdaki Level atlama sistemini doğru bulmuyorum. Insanlar levelı yükselsin diye her konu altına cevap yazıyor Level sistemi olmazsa istenmeyen mesajlar cevap bulamaz

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

ibrahimturkis

22%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
ibrahimturkis
Onaylanmış çözüm
Herkese iyi akşamlar,Birlikte görev yapabileceğim efendi arkadaşlar arıyorum.26 yaşındayım yaşıtlarım eklerse makbule geçer.
0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

humuluslupus08

96%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
humuluslupus08
Onaylanmış çözüm

ibrahimturkis yazdı:
Herkese iyi akşamlar,Birlikte görev yapabileceğim efendi arkadaşlar arıyorum.26 yaşındayım yaşıtlarım eklerse makbule geçer.

Görev derken? 

0 Övgü Puanı

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

Asmodier1

30%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
Asmodier1
Onaylanmış çözüm

Selamlar.. Ps 3 konsolunu yeni aldım. Kusura bakmayın yabancısıyım biraz. Yani sorunumu buraya yazmamda sorun varmı bilemiyorum. 

Geçtiğimiz gün Max Payne 3 oyununu playstation storedan indirdim. Oyun yüklendi. Ancak oyun sırasında kol açık olmasına ve göstergeleri yanmasına rağmen bi anda hareketsiz kalıyorum. Bazen de kolu algılamayıp oyunu durduruyor. Kabloyla oynadığım zaman sıkıntı olmuyor. Ama kablsuz olduğunda bu problemi yaşıyorum. İşin ilginç bir diğer tarafı ise; The Last Of us oyununu oynarken bu problemi yaşamıyorum. (The last of us cdden oynuyorum). Bu problemi neden yaşıyorum? oyunla alakalımıdır? 
Teşekkürler

0 Övgü Puanı

Kol sorunu

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
02
/16

safaT53

79%
02 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
safaT53
Onaylanmış çözüm

PS4 alalı 2 ay oldu.. Çok sevinmiştim. Ama kullandıkça hayal kırıklığına uğradım ve soğumaya başladım. Size iki tane önerim olacaktı:

1. Koskocaman playstationda nasıl olurda tek bir -kredi kartı- ödeme seçeneği olur. En çok muzdarip oluduğum konu budur. Ben kredi kartı kullanıcısı değilim ve bir ps4 içinde kullanacak değilim. Neden kullanıcılarınıza kredi kartı dayatması yapıyorsunuz? Sistem paypal kartını kabul ediyor ama ödeme yapamıyorusun. Buna acilen bir çözüm bulmalısınız.

2. Ps4 oyunlarının fiyatları dudak uçuklattığını herkes bilmekte. Biz oyuncular 200 tl bir oyuna para vereceğiz ve bu oyunu multiplayer oynayamayacağız. Neden çünkü playstation plus üyesi değiliz. Bu ne aç gözlülük. Ps4'te her adımımız para ile. Ben bunları bilseydim inanki bu lanet konsolu almazdım.

Bu iki sorun benim sorunum olmadan önce playstationun sorunudur. Ve acilen bunlara çözüm bulunmalıdır.

SAYGILARIMLA....

0 Övgü Puanı

[ Düzenlendi ]

Accepted Solution

View Original

Problem Çözüldü

Asıl
Award Winner
10
/16

MaviSiyah

• Award Winner
95%
10 RÜTBE
RÜTBE DURUMU
MaviSiyah
Onaylanmış çözüm

Bir süredir aklımdaydı fakat unutmuştum PlayStation.com.tr siesine giriş yaptığımız zaman üstte bulunan alanda arkadaş listemizi/mesajlarımızı veya PS4 için olan bildirimleri rahatça görebiliyoruz, bunu forum sayfamız içinde ekleyebilirsek çok işlevsel ve pratik olacağını düşünüyorum.

0 Övgü Puanı

Topluluk Sayfası Görüş ve Önerileri

İletiler için Kurallar 'ı görüntüle
Yanıtla Yanıtı Güncelle İptal