Odpowiedz
Chcesz dołączyć?

Zaloguj się, aby kontynuować

• 55

Nowe wiadomości z ostatniej godziny

• Otrzymaj odpowiedź w ciągu minut

• 92%

92% procent wiadomości, na które odpowiedziano

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
29 cze 2010
Przez Rympal

Rympal

• Award Winner
94%
09 Ranga
Postęp

PlayStation Plus - Nasze Q&A

[ Edytowane ]
349 Odpowiedzi 11 789 Wyświetleń edytowane 02-07-2010
29 cze 2010
Przez Rympal

Już jest dostęp do PS Plus. Tylko teraz mam zapytanie. Na LBP będzie jakiś kod mailem przesyłany? Bo na liście gra nie występuje.

Odpowiedz
0 Kudos
ODPOWIEDŹ
ETYKIETY:
'OFPS' - 'Oficjalne Forum Problematycznych Sytuacji'

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

patr1ota

70%
02 Ranga
Postęp
patr1ota
Zaakceptowane Rozwiązania

Występuje tylko przy rocznej subskrypcji. I Powinien być dostępny w zakładce PlayStation Plus

Odpowiedz
0 Kudos

Dotyczy: PlayStation Plus - Już jest

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
09
/16

Rympal

• Award Winner
94%
09 Ranga
Postęp
Rympal
To, że występuje w rocznym to ja wiem :) . O 7:00 jeszcze nie było. Czy to jest tak, że dopiero jak zakupię subskrypcję pojawia się na liście do pobrania.

Może teraz napiszę trochę o swoich przemyśleniach na temat plusa. Nadal się waham nad zakupem i analizuję by plusy nie przysłoniły mi minusów ;) . Z tego co zobaczyłem jako pełne tytuły dodawane będą stare produkcje które albo się już ma albo się ich nie chciało nigdy mieć. Wykupując opcję premium chciałbym się czuć dopieszczony tym, że niby jestem userem premium. Jedyne co przemawia na plus to godzinne dema. Stafu jest tak na prawdę mało. Wolałbym zamiast 2 minisów 2 klasyki z psx'a . Z chęcią bym kupił plusa jak bym miał gwarancję np. kupna gry normalnie wartej np. 47zł za 20zł + 16zł miesięcznego abonamentu daje 36zł. Np. taki Joe Danger 47 to za dużo za tego typu produkcję ale 36zł jest ceną akceptowalną.
A aktualne obniżki i te zapowiedziane na przyszły miesiąc nie zapowiadają niczego ciekawego w 3 miesiącu.
Brakuje mi również listy z wyprzedzeniem np. 6 miesięcznym. Nie wiem z czym poczekać bo będzie w abo. Ale z tego co myślę będzie 12 starych gier z PSN.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

FlyJackie

92%
02 Ranga
Postęp
FlyJackie
Jako, że LBP już mam od dawna wraz z prawie wszystkimi dodatkami, zakupiłem na razie na 3 miesiące :) Już prawie wszystko ściągnięte oprócz wipeouta i tanszego gravity crash ( oszczednosc 4 zlotych mnie nie jara)

ogolnie duzo za darmo, o wiele wiecej niz zaplacilem. Polecam wszystkim. :)
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

iTemplario

88%
02 Ranga
Postęp
iTemplario
LBP pojawia się na liście dopiero po zakupie abonamentu, tylko mnie tak zastanawia bo chwalono się swego czasu, że LBP zajmuje prawie całą płytkę, a tutaj ma tylko 2GB ;) Ogólnie usługa fajna, ale najbardziej opłacalna jest dla osób, które wcześniej nic nie kupowały na PSS, bo z obecnych rzeczy to ja ściągnąłem tylko Field Runners, Destruction Derby, trial Shatter, resztę rzeczy już mam. Fajna jest za to opcja automatycznego aktualizacji. Wybiera się przedział dwugodzinny, np. 10-12 i konsola automatycznie się uruchamia i zaczyna pobierać aktualizacje, jeśli np. gramy i skończymy dopiero o 11, to gdy wyłączymy konsolę to ona od razu przechodzi do pobierania. Brakuje mi jedynie informacji jakie aktualizacje są pobierane, bo na razie pojawia się jedynie informacja "W toku: [Automatyczne pobieranie]." i po diodach na konsoli widać, że coś ściąga i zapisuje na dysk. Teraz postanowiłem się wstrzymywać też z kolejnymi zakupami na PSS, bo pewnie kupię, a później będzie za free w PS+, albo jakąś zniżkę dadzą :P

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
09
/16

Rympal

• Award Winner
94%
09 Ranga
Postęp
Rympal

@iTemplario dzięki za info dotyczące LBP.

No właśnie strasznie brakuje mi info co będzie to by się poczekało. A tak kupisz a potem wkurzenie, że za free dali. Chyba pójdę twoim śladem i ograniczę zakupy tylko do plusa. Ale pewnie sony to nie na rękę i wprowadzi jakieś udogodnienia. Cieszę się, że nie kupiłem (a miałem) pinballa i wipeouta. I teraz ryzyk fizyk bo nie wiadomo co będzie w miesiącu 3-ecim. Pewnie po ukazaniu się 2-giego podadzą do wiadomości co będzie 3 i 4-tego. Mało to elastyczne niestety.

Ciekaw jestem jeszcze tylko tego czy po wprowadzeniu plusa zniknie usługa special offer. Bo wcale bym się nie zdziwił jak by tak się stało.

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
08
/16

Emeraldar

91%
08 Ranga
Postęp
Emeraldar
Ja dopiero aktualizację ściągam :P Ale też dziś przerzucam się na Plusa :)
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

F4C33oFF

80%
02 Ranga
Postęp
F4C33oFF

Ja jednak wykupiłem tego Plusa na 3-mce wsumie nie ma ciekawych teraz gierek więc można spróbować, teraz zobacze co nam przyniesie przez te 3-mce narazie ściągłem WipeOut HD i dwie dynamiczne tapetki które się bardzo podobają.

P.S. Jedynie to co zauważyłem to że przy nicku jest teraz ikonka jak ktoś wykupił oraz nie zabardzo podoba mi się automatyczne pobieranie, bo dali że można na dwie godziny ustawić np 12-14 tylko w przedziałach dwu godzinnych myślałem że sobie ustawie 1 w nocy do 7 rano ale niestety tak nie jest :(

Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
08
/16

Emeraldar

91%
08 Ranga
Postęp
Emeraldar
A ktoś się z Was orientuje kiedy ta facebookowa aplikacja PSN ma wyjść?
Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

iTemplario

88%
02 Ranga
Postęp
iTemplario
@F4C33oFF: Przedziały są dwugodzinne, ale konsola i tak wyłączy się dopiero jak skończy wszystko ściągać, także się nie martw ;) Oczywiście można też ręcznie wyłączyć ściąganie, gdyby komuś nie chciało się czekać, przydałoby się jedynie informacja jakie aktualizacje się ściągają no i ile to jeszcze zajmie. Ja właśnie o godzinie 10:30 ustawiłem przedział 10-12, wyłączyłem konsolę i zaczęło się ściągać od razu i jeszcze się nie skończyło, w sumie trochę mnie to dziwi, bo 2 tygodnie temu wymieniałem dysk i przy okazji aktualizowałem wszystkie gry na BD i z PSS, także ciekawi mnie do czego to patche wyszły i co one takie wielkie :P
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
04
/16

frickenchicken

95%
04 Ranga
Postęp
frickenchicken

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

FlyJackie

92%
02 Ranga
Postęp
FlyJackie
powinni jeszcze tutaj na forum ten plusik :)) ale lans :D

Sciagnolem tez Wipepouta i jest super. Nawet nie spodziewalem sie ze chodzi w 1080p na takiej grafie. Bardzo przyjemne.
Oprocz tego tani dodatek do fatprinces - olbrzymy rzadza, dwa silne uderzenia i cala brama obalona. Jednak i tak najwiecej scora jest z drwala/rzemeslnika jak wiadomo :)
avatarki, tapetki wszytko fajnie. Te dwa minisy srednie. kostiumy loco roco do LBP fajne :) itd itd
zobaczymy co przyniesie kolejny miesiac. Na razie na calej liscie tylko ja mam plusik ;f co z wami :) to fajna usluga
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
08
/16

Emeraldar

91%
08 Ranga
Postęp
Emeraldar
Daj ludziom do domu z pracy wrócić, ta usługa jest dostępna niecałe pół dnia :P Ja wieczorem się zplusuję.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

iTemplario

88%
02 Ranga
Postęp
iTemplario
Przed chwilą właśnie skończyło mi się pobieranie, odpalam ponownie i pojawiła się informacja co zostało pobrane i tu na mojej twarzy zrobiło się "*****?!" ;) Otóż pobrało mi się demo Heavy Rain, tylko nie rozumiem kompletnie dlaczego, waży 1754MB i oznaczone jest znaczkiem PS+ (to samo demo, które było już dawno dostępne na PSS), a poza tym ściąga mi się jeszcze "ModNation Racing Demo (Push)". Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi, dlaczego te dema się pobierają? EDIT: Teraz zauważyłem na rozpisce, że w każdym miesiącu są push dema, ja tylko mam nadzieję, że jak teraz usunę je to nie będzie ponownie ich pobierał, poza tym mogliby dać możliwość zablokowania pobierania tych dem, bo na co m demo HR, skoro mam już pełną wersją od dawna? :P Tak samo w przyszłym miesiącu ma być Flower i PJS, które też już mam ;)
Odpowiedz
0 Kudos

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

Lukasz71

70%
02 Ranga
Postęp
Lukasz71

Ja też już kupiłem plusa. Mam nadzieję, że po roku nie będę tego żałował, ponieważ z pierwszych 2 miesięcy część gier mam ;) Bardzo fajnie, że dali LBP za darmo, do tej pory musiałem pożyczać od kuzyna, żeby pograć.

Funkcja automatycznego pobierania jest bardzo fajna, zaoszczędzi sporo czasu, który będzie można przeznaczyć na granie. Ciekawe czy dodadzą więcej tego typu opcji tylko dla użytkowników plusa.

Trzeba będzie kupić dodatek do Fat Princess z rabatem.

Jak ktoś by chciał pograć online w FP to inv Lukasz71 ;)

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
06
/16

artur1982

95%
06 Ranga
Postęp
artur1982
A ja mam taki problem ze niektore pozycje w sklepie w zakladce playstation Plus sa osnaczone jako Free i sa za darmo ale tylko dla abonentow a inne sa oznaczone cena pomomo ze dla abonentow sa za free. Taki maly szczegol.
Odpowiedz
0 Kudos

Me

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

iTemplario

88%
02 Ranga
Postęp
iTemplario
@artur1982: a które dokładnie pozycje masz oznaczone ceną? Na niektóre gry jest tylko zniżka w cenie dla abonentów, np. Gravity Crash czy DLC do Fat Princess, za darmo są: LBP (przy zakupie abonamentu na rok), Wipeout HD, Destruction Derby, Age of Zombies, Fieldrunners, Steel & Titanium Pack do Killzone 2, 2 dynamiczne motywy, 2 awatary i triale do Shatter i Savage Moon.
Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
03
/16

coomoo

76%
03 Ranga
Postęp
coomoo

Pytanie do tych co wykupili PS+ na rok - LBP jest po polsku czy nie? I jeszcze - ile zajmuje LBP z PS STORE?

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Beta Tester
12
/16

Cassiopaea

• Beta Tester
96%
12 Ranga
Postęp
Cassiopaea

A forum przeglądnąłem? !!!

Opcja Search naprawdę nie gryzie ;)

Odpowiedz
0 Kudos

PlayStation Plus - Już jest

[ Edytowane ]

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
Award Winner
09
/16

Rympal

• Award Winner
94%
09 Ranga
Postęp
Rympal

Zajmuje 2gb i jest po polsku. Nie mam jeszcze plusa ale jest temat w którym Cass napisała taką informację.

Odpowiedz
0 Kudos

Accepted Solution

View Original

Problem Rozwiązany

Otwórz pierwszy post
02
/16

FlyJackie

92%