ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Θέλετε να έρθετε στην παρέα μας;

Κάντε εγγραφή για να συνεχίσετε

• 49

Νέα μηνύματα την τελευταία ώρα

• Λάβετε απάντηση μέσα σε λίγα λεπτά

• 92%

92% ποσοστό απαντημένων μηνυμάτων

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
21 Δεκ 2015
Από NinjaDream1

NinjaDream1

88%
05 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ

Παιχνιδια strategy που θα θέλατε να δείτε στο Ps4

2 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ 432 ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ 21-12-2015
21 Δεκ 2015
Από NinjaDream1

Τα strategy μου αρέσουν πολύ και ειδικά τα turn based ταιριάζουν στην κονσόλα.Ποιά πιστεύετε  οτι θα μπορούσαν να έρθουν στο Ps4;

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
LABELS: PS4
Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
05
/16

NinjaDream1

88%
05 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
NinjaDream1
Αποδεκτή Λύση

Ανοίγοντας τη συζήτηση εγώ θα ήθελα να δώ το πολύ καλό online turn based strategy Pox Nora.Είναι collectible κάρτες με ξόρκια,πολεμιστές,artifacts κτλ απο διαφορετικές φατρίες(πχ Forglar swamp,Savage tundra) που μάχονται σε ενα χάρτη.Οι κάρτες αντιστοιχούν σε 3d χαρακτήρες και effects οπότε είναι διαφορετικό απο το magic the gathering το οποίο επίσης θα ήθελα να δώ στην κονσόλα.Παλιότερα τα δικαιώματα του παιχνιδιού τα είχε η sony entertainment αλλα τα πούλησε.

Πολύ καλό που κυκλοφορεί σε ψηφιακή μόνο μορφή στο psn είναι το armello.Όσοι δεν το είδατε ακόμα κάντε το, αξίζει.

Το Shadow era επίσης που είναι collectible card game στο android είναι πολύ καλό.Θα μου άρεσε και κανα real time strategy βέβαια.Τώρα με την προσθήκη touch panel στο χειριστήριο του Ps4 πιστεύω είναι εφικτό.

Αν δεν ταιριάζει στην κατηγορία αυτή το θέμα (επειδή βλέπω οτι πιο πολύ για παιχνίδια που έχουν ηδη βγει στο ps4 υπάρχουν θέματα εδώ) παρακαλώ μεταφέρτε το εκεί που πρέπει.

[ Τροποποιήθηκε ]

Accepted Solution

View Original

Το πρόβλημα επιλύθηκε

Προβολή αρχικού θέματος
05
/16

Mr_OverdosE

90%
05 Rank
ΠΡΟΟΔΟΣ
Mr_OverdosE
Αποδεκτή Λύση

Valkyria chronicles!!!!!αν και ανακοινωθηκε η remaster εκδοση για ιαπωνια ελπιζω συντομα να ερθει και στην ευρωπη μιας και δεν μου δοθηκε η ευκαιρια να το παιξω στις προηγουμενες κονσολες να εχω την τυχει στο ps4.

photo 138682_original_zpsposwf6rs.jpg
Δείτε τους κανονισμούς μας για τα posts
Απάντηση σε post Ανανέωση απάντησης Ακύρωση